NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

WO/MEN. Ar moterys ir vyrai išties tokie skirtingi, kaip įprasta manyti?

Kaina: 16,59 €
Kaina su kodu: 14,93 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 16.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "WO/MEN. Ar moterys ir vyrai išties tokie skirtingi, kaip įprasta manyti?" aprašymas

Dažnai tenka girdėti, kad mergaitėms prasčiau sekasi tikslieji mokslai. Kad moterys – lyg užsuktos melagės, šį amatą įvaldžiusios geriau nei kitos lyties atstovai, bent iki susiduriant su reikšmingomis piniginėmis aferomis – čia estafetę, regis, perima vyrai. Arba kad vyrai ne tokie jautrūs ir empatiški kaip tariamos jų oponentės. Kad jie labiau mėgsta rizikuoti, o moterys visad atsitraukia, linksta į saugesnius pasirinkimus. Su lytimi susiję mitai be galo gajūs. Jie sklinda kosminiu greičiu, nors dažnai neturi tvirtesnio pagrindo ar aiškių įrodymų. Vis dėlto dažnai jais patikime.

Elgsenos ekonomistės Agnės Kajackaitės nuomone, tokie teiginiai privalo būti grindžiami mokslu. Todėl knygoje „WO/MEN“ ji meta iššūkį nusistovėjusiems įsitikinimams ir kviečia skaitytojus bei skaitytojas į savo ir kitų tyrėjų laboratorijas visame pasaulyje, kur, remdamasi mokslinėmis įžvalgomis, eksperimentais ir kasdiene aplinka, kvestionuoja įsigalėjusius mitus – gal iš tiesų viskas nėra tik juoda ir balta?

Knygoje „WO/MEN“ sužinosite:

    - Kurie – vyrai ar moterys – labiau linkę varžytis? O kurie – apgaudinėti?

    - Kas dažniau aukoja kraujo ir kaip atlygis keičia donorų elgseną?

    - Kieno kognityvines galimybes labiau paveikia vėsios patalpos?

    - Ką lengviau įtikinti konspiracijos teorijomis?

...ir daugelį kitų įdomių, kartais netikėtų faktų apie žmonių elgesį ir jį lemiančias aplinkybes.

„Niekada nemaniau, kad taip parašyčiau, bet jei reiktų rinktis, ką kviesti į gimtadienio vakarėlį – iliuzionistą ar ekonomistą, – po šios knygos tikrai rinkčiausi Agnę.“
Rimantė Kulvinskytė, žurnalistė, tinklaraščio „Laimės dieta“ kūrėja

Dr. Agnė Kajackaitė gimė ir augo Šakiuose. 2009 m. Vilniaus universitete gavo ekonomikos bakalauro, vėliau Kelno universitete – ekonomikos daktaro laipsnį. 2017 m. tapo WZB Berlyno socialinių mokslų centro Etikos ir elgsenos ekonomikos skyriaus grupės vadove, šiuo metu yra Milano universiteto profesorė. 2019-aisiais jos vardas nuskambėjo per visą pasaulį: mokslininkės tyrimu apie „termostatų kovas“ biuruose pasidalino „New York Times“, „Time“, CNN, BBC ir daugelis kitų žurnalų bei televizijos kanalų.


  • Autorius: Agnė Kajackaitė
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094797255
  • Vertėjas: Laima Bezginaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "WO/MEN. Ar moterys ir vyrai išties tokie skirtingi, kaip įprasta manyti?"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

Agnė Kajackaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "WO/MEN. Ar moterys ir vyrai išties tokie skirtingi, kaip įprasta manyti?", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "WO/MEN. Ar moterys ir vyrai išties tokie skirtingi, kaip įprasta manyti?" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "WO/MEN. Ar moterys ir vyrai išties tokie skirtingi, kaip įprasta manyti?" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "WO/MEN. Ar moterys ir vyrai išties tokie skirtingi, kaip įprasta manyti?"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Agnė Kajackaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "WO/MEN. Ar moterys ir vyrai išties tokie skirtingi, kaip įprasta manyti?" perkama kartu