0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žalio miško abėcėlė

Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 4,69 €*
Sutaupote: 0.70 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žalio miško abėcėlė" aprašymas

Eilėraščiai vaikams.

Tekstas parašytas skiemenimis didžiosiomis raidėmis, todėl puikiai tinka mokytis skaityti.Parašykite atsiliepimą apie "Žalio miško abėcėlė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Žalio miško abėcėlė", kurį parašė Zita Gaižauskaitė. Siūlome ne tik išsamų "Žalio miško abėcėlė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Zita Gaižauskaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Žalio miško abėcėlė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Žalio miško abėcėlė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Žalio miško abėcėlė" perkama kartu