0

Žmogaus kūnas

1.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2007-03-06 Menžmogis

Ar ši knyga tik 14 psl. kaip nurodėte? Kokio amžiaus skaitytojui ji skirta? Kas autorius? Keista anotacija orientuota nežinia kokiam statistiniam kvailiui.

Informacija

Žmogaus kūnas

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 23x30cm, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 14
  • ISBN ar kodas: 9955-24-069-5

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Žmogaus kūnas" aprašymas

Perskaitęs šią knygą sužinosi, kaip sudarytas tavo organizmas, kaip jis gyvena ir kaip dirba tavo organai. Knygoje daug smagių paveikslėlių, padėsiančių tau suvokti, kaip darniai veikia visos žmogaus organų sistemos.
Pažink save, būk sveikas ir stiprus!

2007-03-06

Ar ši knyga tik 14 psl. kaip nurodėte? Kokio amžiaus skaitytojui ji skirta? Kas autorius? Keista anotacija orientuota nežinia kokiam statistiniam kvailiui.

Parašykite atsiliepimą apie "Žmogaus kūnas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žmogaus kūnas, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Žmogaus kūnas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žmogaus kūnas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žmogaus kūnas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žmogaus kūnas" perkama kartu