0

Žmogus ieško prasmės

  • Nuolaida knygai -22%
4.6
(19 įvertinimai)
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 8,89 €*
Sutaupote: 1.90 € (22%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-08-30 Veronika

Išskirtinė knyga. Verta turėti lentynoje, kad galėtum, prireikus, dar ir dar paskaiti.

Informacija

Žmogus ieško prasmės

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9789955291183

2020-09-30 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žmogus ieško prasmės" aprašymas

"Suaugusio žmogaus gyvenime svarbiausias yra prasmės siekimas ir atradimas."

Šis principas tapo vadinamosios trečiosios Vienos psichoterapijos mokyklos kūrėjo, austrų neorologo ir psichiatro Viktoro Emilio Franklio gyvenimo ir kūrybos šerdimi. Jis pasiūlė vieną pirmųjų egzistencinių psichoterapinių sistemų, šalia kūniškojo ir psichinio iškėlęs dvasinio matmens svarbą pilnaverčiam žmogaus gyvenimui ir ypač jo sveikatai. Šis matmuo apima tokius svarbius žmogaus atributus kaip prasmės siekimas, orientacija į gyvenimo tikslų realizavimą, kūrybiškumas, vaizduotė, intuicija, savo galimos ateities įžvalga, sugebėjimas mylėti, išgirsti sąžinės balsą. Savo psichologinę teoriją Viktoras E. Franklis pavadino logoterapija – sistema, padedančia žmogui ieškoti savo gyvenimo prasmės ir ją atrasti.


Šią knygą "Žmogus ieško prasmės" sudaro dvi dalys:

Pirmoji – tai psichologo išgyvenimai fašistinėse koncentracijos stovyklose, tarsi atsakymas į klausimą, kaip žmogus gali ištverti tokiomis nežmoniškomis sąlygomis.

Antroje dalyje autorius apžvelgia savo pažiūras į psichoterapiją, tarsi atsakydamas į klausimą: o kas gi gali žmogui padėti ištverti kasdienybę?


Knygoje suformuluoti ir trys svarbiausi logoterapijos principai:

1) gyvenimas yra besąlygiškai prasmingas;

2) kiekvienam žmogui būdingas prasmės siekimas, kuris yra svarbiausias gyvenimo variklis;

3) kiekvienas žmogus laisvas pasinaudoti galimybe atrasti prasmę ar ne.


"Jeigu šiais metais perskaitysite tik vieną knygą, tai turėtų būti dr. Franklio knyga."

Los Angeles Times


"Žmogus ieško prasmės" yra daugiau nei Viktoro E. Franklio triumfo istorija - tai puikus mokslo ir humanizmo derinys ir įvadas į reikšmingiausią šių dienų psichologinį judėjimą."

Gordon W. Allport"Turbūt svarbiausios mintys po Freudo ir Adlerio. Besąlygiškas tikėjimas besąlygiška prasme - tokia pagrindinė dr. Franklio žinia skaitytojui."


The American Journal oi Psychiatry


Viktoras E. Franklis (1905-1997), medicinos ir filosofijos daktaras, buvo Vienos universiteto neurologijos ir psichiatrijos profesorius ir dvidešimt penkerius metus vadovavo Vienos neurologijos klinikai. Jo sukurta „logoterapija ir egzistencinė analizė" dar vadinama „trečiąja Vienos psichoterapijos kryptimi". V. E. Franklis dėstė Harvardo, Stanfordo, Dalaso ir Pitsburgo universitetuose, taip pat buvo logoterapijos profesorius JAV tarptauti¬niame universitete Kalifornijos valstijoje, San Diege. Jis parašė 32 knygas, kurios išleistos 34 kalbomis. Angliškoji knygos „...vis vien sakyti gyvenimui TAIP" versija buvo išleista milijoniniais tiražais ir įtraukta į „įtakingiausių knygų Amerikoje dešimtuką".


Iš anglų kalbos vertė Zigmantas Ardickas

Iš vokiečių kalbos vertė Austėja Merkevičiūtė

2020-08-30

Išskirtinė knyga. Verta turėti lentynoje, kad galėtum, prireikus, dar ir dar paskaiti.

2020-08-05

Viena geriausių mano perskaitytų knygų! Rekomenduoju visiems!

2020-02-18

Gili knyga. Labai gili apie labai nelengvą žmogaus patirtį, kuri ne sužlugdo, o augina, jei tik taip žmogus pasirenka. Skaičiau su didžiausiu malonumu.

2019-12-12

Labai patiko! Vertingos žinios, kurios lb pravers mano gyvenime. Rekomenduoju kiekvienam ją perskaityti!

2018-11-26

Puiki knyga

2018-09-09

Puiki knyga

2015-04-14

Knyga, kuri stiprino mane kiekvieną dieną

2014-07-06

puiki knyga

2014-06-25

Na o man tai nepaliko didelio įspūdžio. Pasigedau daugiau aiškių psichologinių samprotavimų apie pačią gyvenimo prasmę. Be to, patarimai pradingsta tarp eilučių, todėl sunku prisiminti svarbiausias mintis.

2011-12-22

Gera, įdomi knyga, galėtų būti ilgesnė, leidžia įsijausti į tą siaubingą gyvenimą koncentracijos stovykloje, pamatyti, jog įmanoma išgyventi ir ten, jog žmogus gali būti labai stiprus... Man patiko ši knyga.

2011-02-17

Puiki knygutė. Ypač tinka tiems, kas praradę gyvenimo prasmę...

2010-04-12

Viena is tu knygu, kuri itakojo mano gyvenima.

2010-01-30

Puiki.

2009-12-29

Puiki knyga verčianti susimastyti ypač nusiminus ir praradus gyvenimo prasmę

2009-12-17

Verčianti susimąstyti knyga.O jei kažkas priverčia pagalvoti , tai yra gerai.

2009-10-13

Prasmes klausimo iskelimas ir atsakymas i ji motyvuoja kasdienineje veikloje, suteikia gyvenimui verte, padeda isvengti beprasmes kancios ir iskesti prasminga kancia.

2009-04-27

tai tavo žiniai duoda galimybę tobulėti sielai,kas yra be galo svarbu

2009-04-22

bet vistiek kyla klausimas ar is viso reikia kelti sau tokius gyvenimo prasmes ieskojimo klausimus? KA TAI DUODA?

2008-12-11

Verta perskaityti

Parašykite atsiliepimą apie "Žmogus ieško prasmės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Populiarioji psichologija

Viktor E. Frankl parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Žmogus ieško prasmės, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Žmogus ieško prasmės aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Žmogus ieško prasmės už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Žmogus ieško prasmės? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Viktor E. Frankl tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Žmogus ieško prasmės" perkama kartu