NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Žmogus ieško prasmės

4.8
(33 įvertinimai) Įvertinkite
  • TOP
    95
    TOP 95
Kaina: 13,58 €
Kaina su kodu: 12,22 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-04-04 Jonas

Franklio knyga primena, kad net ir tamsiausiais laikais visada yra vilties.


2024-02-29 13.582 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žmogus ieško prasmės" aprašymas

"Suaugusio žmogaus gyvenime svarbiausias yra prasmės siekimas ir atradimas."

Šis principas tapo vadinamosios trečiosios Vienos psichoterapijos mokyklos kūrėjo, austrų neorologo ir psichiatro Viktoro Emilio Franklio gyvenimo ir kūrybos šerdimi. Jis pasiūlė vieną pirmųjų egzistencinių psichoterapinių sistemų, šalia kūniškojo ir psichinio iškėlęs dvasinio matmens svarbą pilnaverčiam žmogaus gyvenimui ir ypač jo sveikatai. Šis matmuo apima tokius svarbius žmogaus atributus kaip prasmės siekimas, orientacija į gyvenimo tikslų realizavimą, kūrybiškumas, vaizduotė, intuicija, savo galimos ateities įžvalga, sugebėjimas mylėti, išgirsti sąžinės balsą. Savo psichologinę teoriją Viktoras E. Franklis pavadino logoterapija – sistema, padedančia žmogui ieškoti savo gyvenimo prasmės ir ją atrasti.

Šią knygą "Žmogus ieško prasmės" sudaro dvi dalys:

Pirmoji – tai psichologo išgyvenimai fašistinėse koncentracijos stovyklose, tarsi atsakymas į klausimą, kaip žmogus gali ištverti tokiomis nežmoniškomis sąlygomis.
Antroje dalyje autorius apžvelgia savo pažiūras į psichoterapiją, tarsi atsakydamas į klausimą: o kas gi gali žmogui padėti ištverti kasdienybę?

Knygoje "Žmogus ieško prasmės" suformuluoti ir trys svarbiausi logoterapijos principai:

- gyvenimas yra besąlygiškai prasmingas;
- kiekvienam žmogui būdingas prasmės siekimas, kuris yra svarbiausias gyvenimo variklis;
- kiekvienas žmogus laisvas pasinaudoti galimybe atrasti prasmę ar ne.

"Jeigu šiais metais perskaitysite tik vieną knygą, tai turėtų būti dr. Franklio knyga."
Los Angeles Times

"Žmogus ieško prasmės" yra daugiau nei Viktoro E. Franklio triumfo istorija - tai puikus mokslo ir humanizmo derinys ir įvadas į reikšmingiausią šių dienų psichologinį judėjimą."
Gordon W. Allport

"Turbūt svarbiausios mintys po Freudo ir Adlerio. Besąlygiškas tikėjimas besąlygiška prasme - tokia pagrindinė dr. Franklio žinia skaitytojui."
The American Journal oi Psychiatry

Viktoras E. Franklis (1905-1997), medicinos ir filosofijos daktaras, buvo Vienos universiteto neurologijos ir psichiatrijos profesorius ir dvidešimt penkerius metus vadovavo Vienos neurologijos klinikai. Jo sukurta „logoterapija ir egzistencinė analizė" dar vadinama „trečiąja Vienos psichoterapijos kryptimi". V. E. Franklis dėstė Harvardo, Stanfordo, Dalaso ir Pitsburgo universitetuose, taip pat buvo logoterapijos profesorius JAV tarptauti¬niame universitete Kalifornijos valstijoje, San Diege. Jis parašė 32 knygas, kurios išleistos 34 kalbomis. Angliškoji knygos „...vis vien sakyti gyvenimui TAIP" versija buvo išleista milijoniniais tiražais ir įtraukta į „įtakingiausių knygų Amerikoje dešimtuką".

Iš anglų kalbos vertė Zigmantas Ardickas
Iš vokiečių kalbos vertė Austėja MerkevičiūtėKiti taip pat domėjosi


2023-04-04

Franklio knyga primena, kad net ir tamsiausiais laikais visada yra vilties.

2023-04-01

priminimas mums, kas lemia ir issikiria zmogu yra priezastis

2023-03-30

Puikus pasiūlymas, kaip išgydyti šiuolaikinio individo susvetimėjimą ir nusivylimą

2023-03-28

Tai gana gilus kūrinys. Viktoro Franklio išgyvenimų koncentracijos stovyklose aprašymai yra žiaurūs, tikrai išsamiausias aprašymas, kokį esu skaitęs, ir neįmanoma nepagalvoti, kaip galėjo įvykti tokie žiaurumai.

2023-03-06

Raskite savo gyvenimo, savo dienų prasmę, kitaip ateitis bus prarasta. Tai įdomus požiūris į Holokausto siaubą psichiatriniu požiūriu, kuris iškalbingai įrodo, kad mūsų proto galia yra neįkainojama.

2022-10-26

Jei turėčiau šią knygą apibūdinti trimis žodžiais, jie būtų: verčianti susimąstyti, tikra ir įkvepianti.

2022-10-25

Šią knygą skaičiau keletą kartų. Daug puikių minčių apie požiūrį, kurių turime laikytis jei norime ne tik išgyventi, bet ir klestėti.

2022-10-21

Ši knyga padėjo sušvelninti egzistencinę krizę, kurią išgyvenau pastaruosius kelis mėnesius.

2022-10-18

Nuostabi knyga, kurioje susipina širdį draskantys, bet aiškūs pasakojimai apie gyvenimą, nugyventą baisiose nacių koncentracijos stovyklose, ir aukšto psichologinio bei dvasinio lygio atspindžiai apie žmogaus jėgą atsispirti net ir baisiausioms kančioms.

2022-08-05

Puiki ir verta išskirtinės vietos knygų lentynoje. Rekomenduoju VISIEMS.

2021-08-19

Labai džiaugiuosi, kad ši knyga pateko man į rankas. Esu skaičiusi ne vieną knygą apie koncentracijos stovyklas ir kalinių siaubus, tačiau ši yra kitokia - analizuojama, kas padeda išgyventi tokiomis sąlygomis, kai dauguma palūžta. Tai paprasti ir nemokami dalykai. Tai metaforiška knyga, kurios pamokos yra aktualios ir šiandien.

2021-01-31

Labai gerai knyga. Prasmės paieškos ten kur ją rasti labai sunku. Knyga suskirstyta i dvi dalis. Pirmuose 100am puslapių autorius pasakoja apie gyvenimą koncentracijos stovykloje. Sekanti dalis skirta Logoterpijai.

2020-12-29

Labai skaudi ir gyli knyga. Čia jums ne pigus holivudinis filmas, o gili istorija ir prasmės paieškos. Labai patiko, tad nusprendžiau įrašyti podkasto epizodą būtent apie šią knygą. Tobulėk su Knyga.

2020-11-20

Daug kas nutolo nuo savo prigimties, kurioje slypi tyrumas ir sventumas. Manau, nuo ten reikia ieskoti tiesos. Daugelis bijo vadinamo Dievo. Bijo, nenori patiketi jam savo malonumu kupino gyvenimo, nors tik jis zino kas zmogui geriausia. Ir tik jame didziausia galima palaima ir ramybe ant sios zemes. Suvokiant, kad esi jo labai mylimas vaikas. Vaikas, kuris vis iesko, blaskosi ne ten kur jo prigimtis. Ir nesvarbu, kad visi nuodemingi, nes nera dalyku, kuriu tikrasis Tevas negaletu atleisti. Galite paskaityti istrauka biblijoje "Sunus palaidunas" ir suvoksite, kokia jo meile. Priedo visa ko esme yra patiketi jo sunumi, Jezumi Kristumi, kuris paaukojo savo gyvybe vardant musu isgelbejimo, tam kad setonas neturetu galios musu gyvenimuose. Bet visa tai per Kristu, tik per ji galimas isgelbejimas. Tad butina ji tiketi. Nes jis kelias, tiesa ir gyvenimas, kaip jis pats teige. Ir kad niekas nenueina pas Dieva, kaip tik per ji. Su visa meile linkiu, bukite drasus:

2020-08-30

Išskirtinė knyga. Verta turėti lentynoje, kad galėtum, prireikus, dar ir dar paskaiti.

2020-08-05

Viena geriausių mano perskaitytų knygų! Rekomenduoju visiems!

2020-02-18

Gili knyga. Labai gili apie labai nelengvą žmogaus patirtį, kuri ne sužlugdo, o augina, jei tik taip žmogus pasirenka. Skaičiau su didžiausiu malonumu.

2019-12-12

Labai patiko! Vertingos žinios, kurios lb pravers mano gyvenime. Rekomenduoju kiekvienam ją perskaityti!

2018-11-26

Puiki knyga

2018-09-09

Puiki knyga

2015-04-14

Knyga, kuri stiprino mane kiekvieną dieną

2014-07-06

puiki knyga

2014-06-25

Na o man tai nepaliko didelio įspūdžio. Pasigedau daugiau aiškių psichologinių samprotavimų apie pačią gyvenimo prasmę. Be to, patarimai pradingsta tarp eilučių, todėl sunku prisiminti svarbiausias mintis.

2011-12-22

Gera, įdomi knyga, galėtų būti ilgesnė, leidžia įsijausti į tą siaubingą gyvenimą koncentracijos stovykloje, pamatyti, jog įmanoma išgyventi ir ten, jog žmogus gali būti labai stiprus... Man patiko ši knyga.

2011-02-17

Puiki knygutė. Ypač tinka tiems, kas praradę gyvenimo prasmę...

2010-04-12

Viena is tu knygu, kuri itakojo mano gyvenima.

2010-01-30

Puiki.

2009-12-29

Puiki knyga verčianti susimastyti ypač nusiminus ir praradus gyvenimo prasmę

2009-12-17

Verčianti susimąstyti knyga.O jei kažkas priverčia pagalvoti , tai yra gerai.

2009-10-13

Prasmes klausimo iskelimas ir atsakymas i ji motyvuoja kasdienineje veikloje, suteikia gyvenimui verte, padeda isvengti beprasmes kancios ir iskesti prasminga kancia.

2009-04-27

tai tavo žiniai duoda galimybę tobulėti sielai,kas yra be galo svarbu

2009-04-22

bet vistiek kyla klausimas ar is viso reikia kelti sau tokius gyvenimo prasmes ieskojimo klausimus? KA TAI DUODA?

2008-12-11

Verta perskaityti

Parašykite atsiliepimą apie "Žmogus ieško prasmės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Viktor E. Frankl pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Žmogus ieško prasmės", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Žmogus ieško prasmės" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Žmogus ieško prasmės" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Žmogus ieško prasmės"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Viktor E. Frankl tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žmogus ieško prasmės" perkama kartu