0
4.5
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2016-01-20 Audrone

Geeras detektyvas. Toks kaip aš mėgstu.

Informacija

Žmogžudystė Tvinhilse

  • Leidėjas: Iniciatorius
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 21x15, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 136
  • ISBN ar kodas: 9786094082306

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Žmogžudystė Tvinhilse" aprašymas

"Žmogžudystė Tvinhilse" - gardus kąsnelis detektyvų mėgėjams.


Tai kūrinys yra su dvigubu užtaisu.

Pirmiausia – tai pati knygos intriga. Autorius eina senųjų detektyvų meistrų pėdomis ir siūlo ne trilerį, o tikrą detektyvą.

Viename Anglijos miestelyje nužudomas pagyvenęs vyras ir įtarimai krinta ant jo jaunos žmonos. Tirti įvykio atvyksta detektyvas Nevilis Boltas ir viskas pakrypsta labai netikėta linkme.

Knygoje "Žmogžudystė Tvinhilse" intriga kuriama ieškant atsakymo į klausimus: „Kas kaltas?“ ir „Kaip tai įrodyti?“. Kaip ir dera, knygoje yra įžvalgus detektyvas ir sunkiai viską suvokiantis jo draugas, o iš to kyla daug komiškų situacijų.

Romano atomazga labai netikėta.

Antras užtaisas – tai knygoje užšifruota mįslė. Detektyvų mėgėjai galės pasukti smegenis ne tik bandydami atspėti, kas padarė nusikaltimą, bet ir kokią mįslę autorius paslėpė kūrinyje. Knygoje yra užšifruotas tam tikras raktas. Iššifravus, jį reikia suvesti specialiame laukelyje leidėjų interneto tinklapyje www.iniciatorius.lt . Ten sužinosite, kuo įminta mįslė gali būti naudinga.
2018-01-29

Lengvas, greitai perskaitomas detektyvas.

2016-01-20

Geeras detektyvas. Toks kaip aš mėgstu.

Parašykite atsiliepimą apie "Žmogžudystė Tvinhilse"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žmogžudystė Tvinhilse, kurią skaitytojams dovanoja Šarūnas Gurklys (Arthur S. Creek, Šarūnas Kaišiadarskas). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Šarūnas Gurklys (Arthur S. Creek, Šarūnas Kaišiadarskas) su knyga Žmogžudystė Tvinhilse jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žmogžudystė Tvinhilse patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Šarūnas Gurklys (Arthur S. Creek, Šarūnas Kaišiadarskas). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žmogžudystė Tvinhilse palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žmogžudystė Tvinhilse" perkama kartu