Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Žydrųjų vandenų strategija

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 24.53 SoldOut

Knygos „Žydrųjų vandenų strategija“ aprašymas

Nuo seno bendrovės grumiasi nuožmioje konkurencinėje kovoje siekdamos tvaraus ir pelningo augimo. Jos visais būdais siekia konkurencinio pranašumo, kovoja dėl rinkos dalies ir stengiasi išsiskirti. Tačiau šiandien perpildytose pramonės šakose akla konkurencija veda tik į kruvinus raudonuosius vandenynus, kuriuose konkurentai grumiasi dėl menkstančios pelno dalies. Šioje knygoje, kurioje metamas iššūkis jūsų išmoktoms tiesoms apie sėkmingą strategiją, W.Chan Kim ir Renée Mauborgne tvirtina, kad nors dauguma bendrovių konkuruoja raudonuosiuose vandenynuose, tokia strategija vargiai padės pelningai augti ateityje. Remdamiesi 150 strategijų pavyzdžių, sukauptų per daugiau nei 100 metų trisdešimtyje pramonės šakų, W. Ch. Kim ir R. Mauborgne tvirtina, kad ateities verslo lyderiai išsiverš į priekį ne nugalėję konkurentus, o sukūrę neginčijamos rinkos erdvės žydruosius vandenynus. Tokie strateginiai žingsniai, pavadinti vertės inovacijomis, padeda aplenkti konkurentus ir atverti naują paklausą bei sukuria veržlius vertės šuolius pačiai bendrovei ir jos klientams.
„Žydrųjų vandenynų strategija“ moko, kaip žingsnis po žingsnio paversti konkurenciją nereikšminga. Šioje perversmą keliančioje knygoje W. Ch. Kim ir R. Mauborgne pristato išbandytą analitinį metodą ir įrankius, padėsiančius sėkmingai atverti žydruosius vandenynus ir juos įvaldyti. Nagrinėjant strateginius žingsnius įvairiausiose pramonės šakose, knygoje „Žydrųjų vandenynų strategija“ išdėstomi šeši principai, kuriuos pasitelkusios bendrovės galėtų sėkmingai suformuluoti ir įgyvendinti žydrųjų vandenynų strategiją. Šie šeši principai parodo, kaip pertvarkyti rinkos ribas, sutelkti dėmesį į esminius dalykus, pasiekti daugiau nei egzistuojanti paklausa, nugalėti organizacines kliūtis ir integruoti įgyvendinimą į pačią strategiją. Nuvainikuodama tradicinę strateginę mąstyseną, ši istoriškai reikšminga knyga nurodo „visiškai naują kelią į pergalingą ateitį“.


Parašykite atsiliepimą apie „Žydrųjų vandenų strategija“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Žydrųjų vandenų strategija“, W.Chan Kim, Renee Mauborgne. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar W.Chan Kim, Renee Mauborgne su knyga „Žydrųjų vandenų strategija“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Žydrųjų vandenų strategija“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė W.Chan Kim, Renee Mauborgne. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Žydrųjų vandenų strategija“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Žydrųjų vandenų strategija“ perkama kartu