⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kai tu mažas buvai. Vaikystės prisiminimų dienoraštis

  • Nemokamas knygos pristatymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-11-30 20.79 SoldOut

Knygos "Kai tu mažas buvai. Vaikystės prisiminimų dienoraštis" aprašymas

Užrašinė, įpakuota stilingoje dėžutėje (220 x 160 x 35 mm).

„Galimybė mėgautis gyvenimo prisiminimais reiškia gyventi du kartus.“
Marco Valerio Marcial

Ar prisimenate save vaikystėje? Dauguma atsakys – „žinoma, taip". Tik šie prisiminimai dažniausiai apsiriboja mažais atminties blyksniais, trumpais tėvų pasakojimais, fiksuotais vaizdais iš nuotraukų ar filmuotų įrašų. O norėtųsi daugiau – prisiminti ne tik įvykius, bet ir jausmus, emocijas, mintis, reikšmingas smulkmenas. Apie tai galvojame įvairiais gyvenimo momentais ir etapais – tiek suaugę, tiek dar būdami vaikais. Ne vienas tėtis ar mama yra girdėję savo vaiko prašymą: „Papasakok apie mane, kai aš mažas buvau", net jei to prašo septynmetis mažylis. Ir mama, pasikeisdama su tėčiu, pasakoja vis tas pačias istorijas, tuos pačius prisiminimus, nes kiti jau būna paprasčiausiai išblėsę.

Vaikystės prisiminimų dienoraštis paskatins trumpam stabtelėti, nurimti, skirti laiko ir apmąstyti gyvenimo akimirkas, surinkti ir užfiksuoti jas vienoje vietoje. Tokie prisiminimai yra be galo jautrūs ir svarbūs ne tik vaikams, bet ir patiems tėvams. Jie gali tapti nusiraminimo ar džiaugsmo šaltiniu, leisti pažvelgti į save kitomis akimis, viską prisiminti ir įvertinti iš kitos perspektyvos.

Augant kartais nutolsta ne tik prisiminimai, bet ir šeimos nariai, todėl rašytinė šeimos istorijos dalis gali tapti puikia priemone priminti savo vaikui, iš kur jis kilo, padėti kurti tvirtesnį ryšį su savo artimaisiais. Suaugę vaikai, skaitydami dienoraštį, džiaugsis turėdami galimybę pažinti savo tėvus kitokio amžiaus, kitose gyvenimo aplinkybėse.

Šis dienoraštis tarsi laiko kapsulė, iš kartos į kartą perduodama vertybė, kurią metams bėgant vis labiau norėsis saugoti ir branginti.

Vaikystės prisiminimų dienoraštis "Kai tu mažas buvai" sukurtas tėvams auginantiems vaikus (0-10 m.). Dienoraštis skatina surinkti brangiausius šeimos prisiminimus vienoje vietoje, užfiksuoti reikšmingas gyvenimo akimirkas, aprašyti įsimintinus vaikystės įvykius, jausmus, emocijas, pokalbius, mažylių pirmuosius žodžius ir mintis. Tai tarsi laiko kapsulė, iš kartos į kartą perduodama vertybė, kurią metams bėgant vis labiau norėsis saugoti ir branginti.

Dienoraštis susideda iš trijų dalių:

I dalis suteikia laisvę ir galimybę apmąstyti, aprašyti jausmus bei emocijas, jūsų šeimos įvykius, istorijas, įvairius prisiminimus – tiek labai reikšmingus, tiek visai mažus, jautrius ar tiesiog smagius.
II dalis – klausimai vaikui, kuriais ne tik lengviau užmegsite pokalbį, bet ir sužadinsite mažylio vaizduotę bei leisite atsiskleisti jo asmenybei. Užrašydami vaiko atsakymus, užfiksuosite jo savitą mąstyseną.
III dalis skirta užrašyti Ypatingąjį vaiko žodyną ir surinkti minčių „perliukus", kuriuos branginsite ir su malonumu prisiminsite net po daugelio metų.

Dienoraščio rašymas:

padės užfiksuoti ne tik įvykius, bet ir jausmus, emocijas, mintis
leis surinkti svarbiausias gyvenimo akimirkas vienoje vietoje
paskatins mažiau laiko skirti skaitmeninėms priemonėms ir rinktis prasmingą, raminančią bei atpalaiduojančią veiklą
padės geriau pažinti save ir artimuosius, kurti tvirtesnį ryšį su šeima
padės prisiminti pozityvius gyvenimo momentus, kurie gali tapti nusiraminimo ar džiaugsmo šaltiniu
leis susikoncentruoti į dabartį, skirti laiko apmąstyti, atkreipti dėmesį į reikšmingas detales


  • Autorius:
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 16x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099626208

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kai tu mažas buvai. Vaikystės prisiminimų dienoraštis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kai tu mažas buvai. Vaikystės prisiminimų dienoraštis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kai tu mažas buvai. Vaikystės prisiminimų dienoraštis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kai tu mažas buvai. Vaikystės prisiminimų dienoraštis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kai tu mažas buvai. Vaikystės prisiminimų dienoraštis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kai tu mažas buvai. Vaikystės prisiminimų dienoraštis" perkama kartu