⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rozalijus sugrįžo (knyga su defektais)

Kaina: 1,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 1.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Rozalijus sugrįžo (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Jono Mačiukevičiaus knyga „Rozalijus sugrįžo“ – linksmas eiliuotas pasakojimas vaikams apie „pabalio poetą“, eiliuojantį varlėms, kuris, norėdamas pagyventi geriau, veržiasi iš gimtojo pabalio prie trijų pušelių...

Kokių nuotykių patyrė keliaudamas, su kuo bendravo, apie ką mąstė ir susimąstęs kūrė vienatvėje eiles „kvaileles“ , o paskui vėl sugrįžo į savo gimtą VIETĄ, galėsite sužinoti tik skaitydami knygą ir žiūrinėdami žaismingus dailininko Mariaus Zavadskio piešinius. Iš visko gal paaiškės, kas toks yra Rozalijus (gal kažkas iš tautosakos)? Ir nejučiom galbūt kils mintis, kad atsiras ir daugiau rozalijų, panorusių grįžti į savo gimtąsias vietas?..

Rašytojas Jonas Mačiukevičius apdovanotas ordinu „Už nuopelnus Lietuvai“.


  • Autorius: Jonas Mačiukevičius
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • Formatas: 21x29, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955344780-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Rozalijus sugrįžo (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Eilėraščių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Rozalijus sugrįžo (knyga su defektais)", kurį pristato Jonas Mačiukevičius. Siūlome ne tik išsamų "Rozalijus sugrįžo (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jonas Mačiukevičius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Rozalijus sugrįžo (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Rozalijus sugrįžo (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Rozalijus sugrįžo (knyga su defektais)" perkama kartu