0

Pirkėjų atsiliepimai

Šugarka. Pabaigos knyga

Kaina: 12,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 12.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šugarka. Pabaigos knyga" aprašymas

„Šugarka. Pabaigos knyga" yra paskutinė istorija apie Žuvų eros pabaigą. Tai romanas, bet kartu ir vadovėlis, kuris įveda į nepaprastą kabalistinę Dievo vardų misteriją. Garsas / raidė turi ypatingą galią. Knygoje pateikiami raktai, kaip ta galia naudotis, nors, žinoma, ne atviru tekstu. Pasinaudoti galės tik praktikuojantys tai, ką praktikavo knygos herojai.

2021 metų vasarą su 105 žmonėmis išbandėme metodą, kuris veikia tobulai. Kaip? Sujungia su aukštesne sąmone, kuri realiais ženklais pradeda bendrauti su praktikuojančiu žmogumi. Knygoje teorija įvilkta į meilės istoriją, kurią geriau suprasite, jei skaitėte romanus „Sanna. Pradžios knyga" ir „Azahielle".

Loretos Stonkutės romanas „Šugarka. Pabaigos knyga" daugiasluoksnis, kaip ir pats gyvenimas, kaip ir pati visata. Kaip asmenybės polifonija. Tai romanas su dideliais namų darbais...


  • Autorius: Loreta Stonkutė
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094691133

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šugarka. Pabaigos knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Loreta Stonkutė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Šugarka. Pabaigos knyga", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Šugarka. Pabaigos knyga" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Šugarka. Pabaigos knyga" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Šugarka. Pabaigos knyga"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Loreta Stonkutė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šugarka. Pabaigos knyga" perkama kartu