0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Viskas yra gerai. Išsigydyk savo kūną vaistais, teiginiais ir intuicija

Kaina internetu: 9,59 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 2.40 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 9.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Viskas yra gerai. Išsigydyk savo kūną vaistais, teiginiais ir intuicija" aprašymas

"Kaip man pasveikti?"

"Kaip sužadinti organizmo savigydos galias?"
Louise L. Hay į šiuos klausimus atsakinėja daugiau kaip 30 metų, pasitelkdama neįtikėtinus savigydos būdus. Milijonai žmonių suformavo pozityvų mąstymą kartodami teiginius, tačiau tik dabar mes galime suprasti šį savigydos būdą. Knygoje "Viskas yra gerai. Išsigydyk savo kūną vaistais, teiginiais ir intuicija" tradicinės ir intuityviosios medicinos daktarė Mona Lisa Schulz teiginių kartojimą papildė moksliniais metodais ir suteikė šiam gydymo būdui dar daugiau išskirtinumo.


Knygos "Viskas yra gerai. Išsigydyk savo kūną vaistais, teiginiais ir intuicija" padedami Jūs:

* sugebėsite įsiklausyti į savo kūno intuiciją;

* išmoksite naujų teiginių ir žinosite, kaip jie gali išspręsti savitas jūsų sveikatos problemas;

* įžvelgsite emocinius trukdžius ir pašalinsite juos, kartu atsikratydami ir jų sukeltų kūno negalavimų;

* atrasite, kaip suderinti tai, kas geriausia Vakarų medicinoje, su alternatyviais gydymo metodais;

* susipažinsite su unikaliais žmonių pasveikimo atvejais ir sužinosite, kokie specifiniai būdai padėjo jiems pasveikti.Jūs lengvai pritaikysite teiginius savo gyvenime, išmoksite įsiklausyti į savo intuiciją, susipažinsite su pažangiausių medicinos mokslų tyrimų rezultatais. Jūs pasieksite optimalią sveikatą ir savijautą, o pagrindinė žinia, kaip visuomet sako Luiza: "Viskas yra gerai".Louise L. Hay - tarptautinio bestselerio "Pagydyk savo gyvenimą" (You Can Heal Your Life) autorė ir mokytoja, skaito paskaitas metafizikos temomis, o jos knygų visame pasaulyje parduota daugiau nei 40 milijonų.

Daugiau kaip 30 metų Luiza visame pasaulyje padėjo žmonėms atrasti ir sustiprinti vidines sveikimo galias. Ji įkūrė "Hay House" kompaniją ir jai vadovauja, leidžia knygas, CD, DVD įrašus ir kitus produktus, kurie prisideda prie planetos sveikimo, www.louisehay.com. Mona Lisa Schulz, medicinos ir filosofijos mokslų daktarė, yra vienas tų retų žmonių, kurie peržengia mokslo, medicinos ir mistikos ribas. Ji yra praktikuojanti neuropsichiatrė ir asocijuota Vermonto medicinos koledžo profesorė, 25 metus plėtojusi intuityviąją mediciną. Gydytoja Mona Lisa Schulz išleido tris knygas: "The Intuitive Advisor", "The New Feminine Brain" ir "Awakening Intuition". Ji gyvena Jarmaute, Maine ir Frankline (Tenesio valstija) su savo keturiomis katėmis ir įvairiais laukiniais gyvūnais. 


Iš anglų kalbos vertė Lina Teišerskienė

TURINYS

TURINYSPratarmė / 7

1 skyrius. Gydymo metodų sujungimas / 9

2 skyrius. Savęs įvertinimo klausimynas / 18

3 skyrius. Medicinos svarba / 30

4 skyrius. Mes esame šeima - pirmasis emocinis centras: kaulai, sąnariai, kraujas, imuninė sistema ir oda / 36

5 skyrius. Pusiausvyros suderinimas - antrasis emocinis centras: šlapimo pūslė, lytiniai organai, strėnos ir klubai  / 62

6 skyrius. Naujas požiūris - trečiasis emocinis centras: virškinimo traktas, svoris, antinksčiai, kasa ir priklausomybių ligos / 84

7 skyrius Geros emocijos - ketvirtasis emocinis centras: širdis, plaučiai, krūtys / 116

8 skyrius. Pasikalbėkime apie tai - penktasis emocinis centras: burna, kaklas ir skydliaukė / 141

9 skyrius. Staiga aš matau - šeštasis emocinis centras: smegenys, akys ir ausys / 163

10 skyrius. Pokyčiai - septintasis emocinis centras: lėtinės, degeneracinės ir gyvybei grėsmingos ligos / 187

11 skyrius. Viskas yra gerai lentelė / 205

Nuorodos / 249

Bibliografija / 260

Padėka / 266

Apie autores / 271


Parašykite atsiliepimą apie "Viskas yra gerai. Išsigydyk savo kūną vaistais, teiginiais ir intuicija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie pagalbą sau, gydymą namuose

Louise L. Hay, Mona Lisa Schulz parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Viskas yra gerai. Išsigydyk savo kūną vaistais, teiginiais ir intuicija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Viskas yra gerai. Išsigydyk savo kūną vaistais, teiginiais ir intuicija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Viskas yra gerai. Išsigydyk savo kūną vaistais, teiginiais ir intuicija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Viskas yra gerai. Išsigydyk savo kūną vaistais, teiginiais ir intuicija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Louise L. Hay, Mona Lisa Schulz tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Viskas yra gerai. Išsigydyk savo kūną vaistais, teiginiais ir intuicija" perkama kartu