⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Atrask ramybę savo širdyje (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-02-28 4.49 SoldOut

Knygos "Atrask ramybę savo širdyje (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

"Parašėme šią knygą norėdami suprasti, kaip mes, įmonės, išgyvename sielvartą bei siekiame rasti būdų, kaip atgauti gerą savijautą išgyvenus netektį - santykių nutrūkimą, skyrybas ar mirtį. Sielvartas meta mums iššūkį, tačiau skausmą dažniausiai sukelia mūsų mintys. Mes tikime, kad ši knyga praturtins jūsų suvokimą apie netektį, papildys jį meile ir supratingumu. Manome, kad sielvartą reikia išgyventi, tačiau svarbu neįstrigti liūdesyje ir kančioje.
Sielvarto nereikia gydyti, jis yra natūrali gyvenimo dalis. Siela nežino netekčių; ji žino, kad kiekviena istorija turi pradžią ir pabaigą, tačiau meilė yra amžina. Mes tikimės, kad keliaudami šios knygos puslapiais rasite vidinę ramybę. Tačiau jokia knyga negali pakeisti profesionalios pagalbos, jei ji būtina. Linkime jums daug meilės ir sveikatos."

Luiza ir Deividas

Knygoje "Atrask ramybę savo širdyje" Luiza L. Hay - šviesulys, sukūręs pats save, ir pripažintas sielvarto ekspertas Deividas Kesleris pasakoja apie sveikimą po netekties. Luiza ir Deividas aptaria emocijas ir mintis, kurios kyla, kai santykiai sudaužo jūsų širdį, santuoka baigiasi skyrybomis ar miršta mylimas žmogus. Taip pat autoriai padės jums geriau pažinti ir užjausti save, suteiks drąsos ir pasiūlys priemones, kaip pasitikti kitokias netektis ir iššūkius, pavyzdžiui, naminio gyvūnėlio netektį, darbo praradimą, gyvybei grėsmę keliančias ligas bei kitokias gyvenimiškas situacijas.

Šioje išskirtinėje knygoje "Atrask ramybę savo širdyje" rasite tobulą Luizos teiginių bei mokymo apie minties galią ir Deivido ilgametės patirties dirbant su patiriančiais sielvartą įžvalgų derinį. Ši nepaprasta knyga skatina neįprastą, naują mąstymo būdą, suteiksiantį jūsų gyvenimui meilę ir džiaugsmą. Jūs ne tik išmoksite, kaip dėl sielvarto galima augti ir rasti ramybę, tačiau suprasite, kad galite išgydyti savo širdį.

Luiza L. Hay, tarptautinio bestselerio „Atrask ramybę savo širdyje" autorė, skaito paskaitas ir moko metafizinėmis temomis, jos knygų visame pasaulyje parduota daugiau kaip 50 milijonų egzempliorių. Per daugiau kaip 30 metų Luiza padėjo viso pasaulio žmonėms atrasti ir realizuoti visas potencialias kūrybines galias asmeniniam augimui ir savigydai. Luiza yra Hay House inkorporacijos įkūrėja ir vadovė, ši įmonė leidžia knygas, CD, DVD bei kitus produktus, kurie skirti planetos gydymui.
Interneto puslapis: www. LouiseHay.com

Deividas Kesleris yra vienas iš geriausiai žinomų sielvarto ir netekties ekspertų bei lektorių. Kartu su legendine Elisabeth Kūbler-Ross jis parašė bestselerius "On Grief and Grieving" ir "Life Lessons". Taip pat jis yra bestselerio apie nepagydomų ligonių slaugymą "The Needs ofDying", kuri buvo įvertinta Motinos Teresės; taip pat parašė knygą "Visions, Trips and Crouided Rooms". Deivido darbai buvo minimi CNN, NBC, PBS, Fox ir Entertainment Tonight televizijose. Jis yra Oprah.com, Sharecare.com ir Anderson Cooper 360°, taip pat www.Grief.com įkūrėjas.
Interneto svetainė: www.DavidKessler.org


  • Autorius: Louise L. Hay, David Kessler
  • Leidėjas: Ramduva
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098145083-BR
  • Vertėjas: Lina Teišerskienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Atrask ramybę savo širdyje (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Streso, nerimo ir pykčio valdymo knygos

David Kessler, Louise L. Hay pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Atrask ramybę savo širdyje (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Atrask ramybę savo širdyje (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Atrask ramybę savo širdyje (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Atrask ramybę savo širdyje (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, David Kessler, Louise L. Hay tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Atrask ramybę savo širdyje (knyga su defektais)" perkama kartu