Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

„Magiškieji vienaragiai“ – jauki ir spalvinga knygų serija vaikams, kviečianti pasinerti į magišką vienaragių pasaulį.


Čia laukia nuotykiai, nepaprastos draugystės ir išbandymai. Knygų autorė – Zanna Davidson, sukūrusi jau ne vieną populiarią knygų seriją.

Iš viso yra šešios šio ciklo dalys. „Magiškieji vienaragiai, 1 knyga.

Magiškieji vienaragiai knygos

Rasta: 7

Magiškieji vienaragiai, 6 knyga. Šešėlio kerai | Zanna Davidson
-15% su kodu: PATOGU
2,99 €
Kaina su kodu: 2,54 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Magiškieji vienaragiai, 5 knyga. Šalčio mugė | Zanna Davidson
-15% su kodu: PATOGU
2,99 €
Kaina su kodu: 2,54 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Magiškieji vienaragiai, 2 knyga. Debesų pilis | Zanna Davidson
-15% su kodu: PATOGU
3,99 €
Kaina su kodu: 3,39 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 7

Stebuklų miškas“ pasakoja apie mergaitę Zoją, kuri randa kelią į fėjų vienaragių pasaulį. Ten ji susidraugauja su vienarage Astra ir sužino, kad šiam magiškam pasauliui gresia pavojus. Vienaragių karalius paimtas į nelaisvę, o stebuklinga sala žūsta. Mergaitei ir jos draugei teks sunkus išbandymas, tačiau jos pasiryžusios padaryti viską, kad išgelbėtų magiškuosius salos gyventojus.

„Magiškieji vienaragiai, 2 knyga. Debesų pilis“ ir vėl kviečia skaityti apie Zojos ir Astros nuotykius. Prasideda Vidurvasario šventė, tačiau geras oras virsta vos ištveriama kaitra, o salos gėlės sudžiūva. Greitai paaiškėja, kad piktasis Šešėlis pavogė visus debesis ir kaitri saulė viską sunaikins!

„Magiškieji vienaragiai, 3 knyga. Vėjo burtai“ – jau trečia knygų serijos dalis. Zojai teks gelbėti Vienaragių salą nuo piktų ir galingų vėjų. Jei mergaitė ir jos draugė Astra nesuspės – vaivorykštėmis tviskanti sala bus nušluota nuo žemės paviršiaus!

Knygoje „Magiškieji vienaragiai, 4 knyga. Užkerėta upė“ laukia dar viena kova su blogiu. Šį kartą piktasis Šešėlis bando užtvindyti salą. Jei Zoja nespės sustabdyti magiškojo potvynio – visi jos draugai žus!

„Magiškieji vienaragiai, 5 knyga. Šalčio mugė“ pasakoja apie tai, kaip Zoja nekantriai laukė Šalčio mugės, čiuožyklų ir linksmybių. Tačiau netikėtai iškritusios snaigės pavertė vienaragius ledu. Žinoma, dėl to kaltas senas Zojos priešas.

„Magiškieji vienaragiai, 6 knyga. Šešėlio kerai“ – paskutinė knygų serijos dalis. Šį kartą Šešėlis užbūrė geriausią Zojos draugę. Tačiau mergaitė taip lengvai nepasiduos ir laukia lemiama kova su blogiu!

Knygų serija „Magiškieji vienaragiai“ rekomenduojama 6-8 metų vaikams. Istorijos puikiai tiks tiek pradedantiesiems skaitytojams, tiek tiems, kurie tiesiog ieško smagių, įtraukiančių istorijų, nuotykių, mūšių ir nepaprastų draugysčių. Kviečiame knygas įsigyti internetu ir kartu su Zoja stoti į kovą su piktuoju Šešėliu.