0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Magiškieji vienaragiai, 1 knyga. Stebuklų miškas

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 5,69 €
Kaina knygyne: 7,59 €*
Sutaupote: 1.90 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Magiškieji vienaragiai, 1 knyga. Stebuklų miškas


2021-04-30 5.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Magiškieji vienaragiai, 1 knyga. Stebuklų miškas" aprašymas

Ar žinai, kur gyvena stebuklingi vienaragiai?

Nežinai? Jei nori sužinoti – sek paskui mergaitę, vardu Zoja. Jai nutiko neįtikėtinas dalykas: vieną naktį ji surado kelią… į fėjų vienaragių pasaulį! O dar ten ji susidraugavo su Astra – nuostabaus grožio balta vienarage su spindinčiomis sidabrinėmis žvaigždėmis ant viso kūno. Tačiau pasirodo, kad vaivorykštės spalvomis žibančiai stebuklingai Vienaragių Salai gresia baisus pavojus. Miršta nuostabieji medžiai, apsaugantys salą nuo visų nelaimių… Sala žūsta! Zoja ir Astra leidžiasi į kelionę, kad įspėtų vienaragių karalių apie pavojų. Tačiau pasirodo, kad jį į nelaisvę pagrobė tamsos valdovas Šešėlis! Ar sugebės mergaitė ir vienaragė išgelbėti magiškąsias būtybes ir visą jų salą, kol dar ne vėlu?

Greičiau leiskis į kelionę ir sužinok, kuo viskas baigėsi!

Iš anglų kalbos Vytautas VaraniusParašykite atsiliepimą apie "Magiškieji vienaragiai, 1 knyga. Stebuklų miškas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Magiškieji vienaragiai, 1 knyga. Stebuklų miškas, kurį parašė Zanna Davidson. Siūlome ne tik išsamų Magiškieji vienaragiai, 1 knyga. Stebuklų miškas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Zanna Davidson. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Magiškieji vienaragiai, 1 knyga. Stebuklų miškas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Magiškieji vienaragiai, 1 knyga. Stebuklų miškas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Magiškieji vienaragiai, 1 knyga. Stebuklų miškas" perkama kartu