0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

KOMPLEKTAS. Magiškieji VIENARAGIAI (6 knygos 7-9 metų vaikams)

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 33,99 €
Kaina knygyne: 45,54 €*
Sutaupote: 11.55 € (26%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-03-12

KOMPLEKTAS. Magiškieji VIENARAGIAI (6 knygos 7-9 metų vaikams)


2021-04-30 33.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "KOMPLEKTAS. Magiškieji VIENARAGIAI (6 knygos 7-9 metų vaikams)" aprašymas

Rašytoja Zanna Davidson parašė šešias knygas apie magiškuosius vienaragius ir mergaitę, vardu Zoja.

Vieną naktį Zoja surado kelią į magiškųjų vienaragių pasaulį ir susidraugavo su nuostabaus grožio balta vienarage Astra. Drauge jos patiria daug nepaprastų ir jaudinančių nuotykių.

„Magiškieji vienaragiai, 1 knyga. Stebuklų miškas“

Ar žinai, kur gyvena stebuklingi vienaragiai?
Nežinai? Jei nori sužinoti – sek paskui mergaitę, vardu Zoja. Jai nutiko neįtikėtinas dalykas: vieną naktį ji surado kelią… į fėjų vienaragių pasaulį! O dar ten ji susidraugavo su Astra – nuostabaus grožio balta vienarage su spindinčiomis sidabrinėmis žvaigždėmis ant viso kūno. Tačiau pasirodo, kad vaivorykštės spalvomis žibančiai stebuklingai Vienaragių Salai gresia baisus pavojus. Miršta nuostabieji medžiai, apsaugantys salą nuo visų nelaimių… Sala žūsta! Zoja ir Astra leidžiasi į kelionę, kad įspėtų vienaragių karalių apie pavojų. Tačiau pasirodo, kad jį į nelaisvę pagrobė tamsos valdovas Šešėlis! Ar sugebės mergaitė ir vienaragė išgelbėti magiškąsias būtybes ir visą jų salą, kol dar ne vėlu?
Greičiau leiskis į kelionę ir sužinok, kuo viskas baigėsi!

Magiškieji vienaragiai, 2 knyga. Debesų pilis

Vieną dieną Zojai nutiko neįtikėtinas dalykas. Ji surado kelią į… magiškųjų vienaragių pasaulį, kur susidraugavo su Astra – nuostabaus grožio balta vienarage su spindinčiomis sidabrinėmis žvaigždėmis ant kailiuko. Zoja tokia laiminga, galėdama būti kartu su Astra Vienaragių saloje! Išsiruošusios į Vidurvasario šventę, jos netveria džiaugsmu, kad tuoj galės linksmintis. Tačiau kas gi dedasi aplinkui? Danguje nė debesėlio, visos gėlės leipsta ir vysta, karštis tuoj pražudys salą. Pasirodo, blogasis ponis Šešėlis pagrobė visus debesis! Mergaitė ir vienaragė vėl turi skubėti į pagalbą. Ar jos sugebės šįkart išgelbėti magiškąsias būtybes ir visą salą, kol dar nevėlu? Sužinok, kuo viskas baigėsi!

Magiškieji vienaragiai, 3 knyga. Vėjo burtai

Vieną dieną Zojai nutiko neįtikėtinas dalykas. Ji surado kelią į… magiškųjų vienaragių pasaulį, kur susidraugavo su Astra – nuostabaus grožio balta vienarage su spindinčiomis sidabrinėmis žvaigždėmis ant kailiuko. Zoja tokia laiminga, galėdama būti kartu su Astra Vienaragių saloje! Juk drauge jos patiria tiek nepaprastų nuotykių. Tačiau šįkart Vienaragių sala vėl pavojuje: blogasis ponis Šešėlis apgaule privertė Zoją atidaryti Vėjų skrynelę, ir vėjai ištrūko į laisvę. Jeigu nepavyks jų suvaldyti, jie sunaikins visą salą ir viską nušluos nuo žemės paviršiaus! Ar Zoja su Astra įstengs sutramdyti aršiuosius vėjus? Greičiau atsiversk knygą ir sužinok!

Magiškieji vienaragiai, 4 knyga. Užkerėta upė

Mergaitė Zoja – laimingiausia iš visų. Ji rado kelią į magiškųjų vienaragių salą ir ten susidraugavo su Astra – gražuole balta vienarage su spindinčiomis žvaigždėmis ant kailiuko. Nėra nieko geriau, kaip būti su Astra Vienaragių saloje! Tačiau šįkart, nespėjusi įžengti į salą, Zoja vos nepaskęsta. Sala užtvindyta, visi vienaragiai turi gelbėtis, kaip įmanydami! Žinoma, tai blogojo ponio Šešėlio darbas – jis nenurims, kol neužvaldys Vienaragių salos. Zoja su Astra privalo rasti kelią į Upės vienaragių karalystę ir pasišaukti juos į pagalbą – kitaip visi vienaragiai žus. Nerti po vandeniu – labai baisu, tačiau dėl vienaragių Zoja pasiryžusi viskam! Sužinok, ką šįkart patyrė dvi geriausios draugės. Ar joms pavyko išgelbėti salą?

Magiškieji vienaragiai, 5 knyga. Šalčio mugė

Zoja – laimingiausia iš visų mergaičių. Ji žino, kaip nukeliauti į magiškųjų vienaragių salą. O ten jos laukia geriausia draugė Astra – gražuolė balta vienaragė su spindinčiomis žvaigždėmis ant kailiuko. Nėra nieko geriau, kaip būti su Astra Vienaragių saloje! O dar geriau, kai jų laukia Šalčio mugė: skanumynai, čiuožykla ir ledo skulptūros! Tačiau kas tai? Mugės linksmybes sugriauna magiškos snaigės: prisilietusios jos vienaragius paverčia ledu. Ledo statula pavirto net Astros mama. Žinoma, dėl visko kaltas piktasis Šešėlis... Ir Zojai su Astra reikia kuo greičiau leistis į kelionę – šįkart jos turi sugauti kometą, galinčią išsklaidyti šalčio burtus!

Magiškieji vienaragiai, 6 knyga. Šešėlio kerai

Mergaitė Zoja – pati laimingiausia, nes ji žino, kaip nukeliauti į magiškųjų vienaragių salą. Ten jos visada laukia geriausia draugė Astra – gražuolė balta vienaragė su spindinčiomis žvaigždėmis ant kailiuko. Tačiau šį kartą Astra atrodo kažkokia pasikeitusi... Kas jai nutiko? Zoja negali patikėti – geriausią draugę užkerėjo Šešėlis, piktasis ponis, siekiantis pasiglemžti vienaragių karaliaus sostą. O juk laukia lemiama kova – vienaragiai ruošiasi Šešėlį sunaikinti kartą ir visiems laikams. Bet ar tikrai Astra perėjo į priešo pusę? Sužinok viską tuojau pat!2021-03-12

2021-01-19

nuostabi pilna stebuklų istorija apie mergaitę ir jos draugus vienaragius, labai meniškai parašyta, malonu skaityti

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Magiškieji VIENARAGIAI (6 knygos 7-9 metų vaikams)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys KOMPLEKTAS. Magiškieji VIENARAGIAI (6 knygos 7-9 metų vaikams), kurį parašė Zanna Davidson. Siūlome ne tik išsamų KOMPLEKTAS. Magiškieji VIENARAGIAI (6 knygos 7-9 metų vaikams) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Zanna Davidson. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie KOMPLEKTAS. Magiškieji VIENARAGIAI (6 knygos 7-9 metų vaikams). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Magiškieji VIENARAGIAI (6 knygos 7-9 metų vaikams) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Magiškieji VIENARAGIAI (6 knygos 7-9 metų vaikams)" perkama kartu