0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Magiškieji vienaragiai, 5 knyga. Šalčio mugė

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 5,69 €
Kaina knygyne: 7,59 €*
Sutaupote: 1.90 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Magiškieji vienaragiai, 5 knyga. Šalčio mugė


2021-06-30 5.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Magiškieji vienaragiai, 5 knyga. Šalčio mugė" aprašymas

Mergaitė Zoja – laimingiausia iš visų. Ji žino, kaip nukeliauti į magiškųjų vienaragių salą. O ten jos laukia geriausia draugė Astra – gražuolė balta vienaragė su spindinčiomis žvaigždėmis ant kailiuko. Nėra nieko geriau, kaip būti su Astra Vienaragių saloje! O dar geriau, kai jų laukia Šalčio mugė: skanumynai, čiuožykla ir ledo skulptūros! Tačiau kas tai? Mugės linksmybes sugriauna magiškos snaigės: prisilietusios jos vienaragius paverčia ledu. Ledo statula pavirto net Astros mama. Žinoma, dėl visko kaltas piktasis Šešėlis... Ir Zojai su Astra reikia kuo greičiau leistis į kelionę – šįkart jos turi sugauti kometą, galinčią išsklaidyti šalčio burtus!

Iš anglų kalbos vertė Darius GrėbliūnasParašykite atsiliepimą apie "Magiškieji vienaragiai, 5 knyga. Šalčio mugė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Magiškieji vienaragiai, 5 knyga. Šalčio mugė, kurį parašė Zanna Davidson. Siūlome ne tik išsamų Magiškieji vienaragiai, 5 knyga. Šalčio mugė aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Zanna Davidson. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Magiškieji vienaragiai, 5 knyga. Šalčio mugė. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Magiškieji vienaragiai, 5 knyga. Šalčio mugė dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Magiškieji vienaragiai, 5 knyga. Šalčio mugė" perkama kartu