0

Rhonda Byrne

Rhonda Byrne (1951 m. kovo 12 d., Melburnas, Australija) - rašytoja, scenaristė, prodiuserė.

Rhonda Byrne savo karjerą pradėjo radijuje, kur sukūrė keletą populiarių laidų.

Rhonda Byrne knygos


Herojus | Rhonda Byrne

Šiuo metu neparduodama

Magija | Rhonda Byrne

Šiuo metu neparduodama

Dėkingumo paslaptis | Rhonda Byrne

Šiuo metu neparduodama


Vėliau perėjo į "Australia’s Nine Network" televiziją, o 1994 m. įkūrė savo įmonę "Prime Time Productions", kuri žinoma kaip labai populiarių televizijos laidų ("The World’s Greatest Commercials", "Great Escapes", "OZ Encounter" ir "Learners") transliuotoja.
Visi šiuose projektuose įgyti įgūdžiai, patirtis, bei asmeninis Rhondos talentas padėjo 2006 m. sukurti "Paslaptį" - visą pasaulį pribloškusį dokumentinį filmą, kuris pakeitė milijonų žmonių gyvenimą.

2004 m. pavasarį į Rhondos rankas pateko nedidukė sena knyga "Mokslas apie tai, kaip tapti turtingu". Ši knyga sukrėtė Rhondą, ji suprato, kad egzistuoja šimtmečių senumo Didžioji Paslaptis. Rhonda du mėnesiu skaitė knygas ir suprato, kad jos atrastą Didžiąją Paslaptį žinojo visi didžiausi pasaulio pranašai, filosofai ir senovės išminčiai.
Ji suprato, kad dabartinė tikrovė, arba dabartinis gyvenimas, yra minčių, kurios sukosi tavo galvoje, rezultatas. Visa tai iš esmės pasikeis, jeigu imsi keisti savo mintis ir jausmus.
Šis atradimas apvertė Rhondos gyvenimą aukštyn kojomis. Rhonda Byrne pradėjo praktikuoti teigiamo mąstymo idėjas ir suprato, kokia jos misija - dalintis įgytomis žiniomis su pasauliu. Ji sukūrė filmą "Paslaptis" - pribloškusį dokumentinį filmą.
Tą dieną, kai komanda "Prime Time Productions" komanda atvyko į JAV filmuoti "Paslapties", jie turėjo tik vieną interviu, tačiau buvo pasiryžusi surasti visus filmavimui reikalingus žmones. Po kelių savaičių Rhonda ir jos komanda apklausė daugybę verslininkų, ekonomistų, gydytojų, psichologų, istorikų, rašytojų, teologų ir mokslininkų. Rhonda šiuos žmones vadina mokytojais, nes jie žino Didžiąją Paslaptį.
Po metų filmas "The Secret" pasirodė ekranuose. Jis pasakojo apie "galingiausią visatos įstatymą" ir pateikė nurodymus, kaip juo naudotis, kad susikurti laimingą gyvenimą.
Vėliau tais pačiais metais Rhonda išleido knygą "Paslaptis". Ji buvo išversta į daugiau negu 50 kalbų ir yra viena ilgiausiai populiariausių knygų sąrašuose išsilaikiusių šio amžiaus knygų. Knyga, kuri tapo "New York Times" bestseleriu ir buvo išleista 7,5 milijono kopijų.

2007 m. gužės mėn. žurnalai "Times" ir "Forbes" įtraukė Rhonda Byrne į įtakingiausių planetos žmonių sąrašą.
Rhonda Byrne yra parašiusi dar tris bestselerius: "Galia" (2010), "Magija" (2012) ir "Herojus" (2013).
Šiuo metu Rhonda Byrne gyvena Los Andželo priemiestyje.
Turi du vaikus: Hayley Byrne, Skye Byrne.