Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Vida Elijošaitienė, Irena Šlekienė – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Vida Elijošaitienė, Irena Šlekienė kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių.

Vida Elijošaitienė, Irena Šlekienė knygos


Žmogaus raumenys | Vida Elijošaitienė, Irena Šlekienė
  • Nemokamas knygos pristatymas
39,99 € 44,99 € *
Turime sandėlyje

Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Vida Elijošaitienė, Irena Šlekienė savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms. Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas