0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Paskutinė respublika. Pirma knyga. Kodėl Sovietų sąjunga pralaimėjo Antrąjį pasaulinį karą?

3.8
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-01-08 Skaitytojas

Paskutinė respublika. Pirma knyga. Kodėl Sovietų sąjunga pralaimėjo Antrąjį pasaulinį karą?


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 4.32 SoldOut
Knygos "Paskutinė respublika. Pirma knyga. Kodėl Sovietų sąjunga pralaimėjo Antrąjį pasaulinį karą?" aprašymas
V. Suvorovas pirmoje „Paskutinės respublikos“ knygoje pateikia vis dar intriguojantį klausimą: kodėl Sovietų sąjunga pralaimėjo Antrąjį pasaulinį karą? Autorius pradeda nuo minčių apie Pergalės paradą Maskvos Raudonojoje aikštėje, randa įdomių sąsajų tarp Hitlerio atėjimo į valdžią bei Sovietų sąjungoje Lenino ir Stalino puoselėtos pasaulinės proletarinės revoliucijos idėjos, sugriauna įsigalėjusią nuomonę apie Sovietų sąjungos nepasirengimą karui ir pažeria dar daug originalių, kandžių ir taiklių pastabų, kurias įtikinamai išplėtoja.
Spaudai rengiama naujausia V. Suvorovo knyga - "Paskutinė respublika" II knyga.

  • Autorius: Viktoras Suvorovas
  • Leidėjas: Mintis
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 326
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785417009334

2021-01-08

2014-08-05

Skaičiau beveik visas šio autoriaus knygas. Labai smulkiai pristatoma medžiaga, kartais net atsibosta skaityti apie tankus ir kitą techniką, daug kritikos ( gal ir gerai), daug kur kartojasi. Man pritrūko gilesnės analizės, įdomesnių pamąstymų, ne tik kritikos.

2010-11-03

Skaičiau pirmą ir antrą \"Paskutinės respublikos \" knygas .Esu sužavėtas kaip Suvorovas pajėgė surinkti tiek medžiagos apie antrąjį pasaul. karą .Supratau, kaip sovietai pakeitė istoriją į atvirkščią pusę .Kas domisi istoriją būtina paskaityti Suvorov

2009-08-11

Gal kas skaitete? Galite pakomentuoti?\r\n

Parašykite atsiliepimą apie "Paskutinė respublika. Pirma knyga. Kodėl Sovietų sąjunga pralaimėjo Antrąjį pasaulinį karą?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Paskutinė respublika. Pirma knyga. Kodėl Sovietų sąjunga pralaimėjo Antrąjį pasaulinį karą?, kurią skaitytojams dovanoja Viktoras Suvorovas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Viktoras Suvorovas su knyga Paskutinė respublika. Pirma knyga. Kodėl Sovietų sąjunga pralaimėjo Antrąjį pasaulinį karą? jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Paskutinė respublika. Pirma knyga. Kodėl Sovietų sąjunga pralaimėjo Antrąjį pasaulinį karą? patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Viktoras Suvorovas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Paskutinė respublika. Pirma knyga. Kodėl Sovietų sąjunga pralaimėjo Antrąjį pasaulinį karą? palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Paskutinė respublika. Pirma knyga. Kodėl Sovietų sąjunga pralaimėjo Antrąjį pasaulinį karą?" perkama kartu