Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Prieš visus. SSRS krizė ir šalies vadovybės kova dėl valdžios pirmąjį pokario dešimtmetį

Kaina: 16,50 €
Kaina su kodu: 14,85 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 16.5 InStock
Į krepšelį 14,85 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Prieš visus. SSRS krizė ir šalies vadovybės kova dėl valdžios pirmąjį pokario dešimtmetį" aprašymas

„Prieš visus. SSRS krizė ir šalies vadovybės kova dėl valdžios pirmąjį pokario dešimtmetį“ – nauja sensacinga mūsų istorijos versija, griaunanti įprastinę sampratą ir mitus apie svarbiausių XX amžiaus vidurio įvykių priežastis.


Nauja garsaus istoriko, rašytojo ir karo analitiko Viktoro Suvorovo knyga - pirmoji trilogijos "Didžiojo dešimtmečio kronika" dalis, parašyta tęsiant geriausias bestselerio "Kuzkina mat" tradicijas, grandiozinė istorinė 5-ojo dešimtmečio pabaigos - 6-ojo dešimtmečio pirmosios pusės įvykių, kai sunki pokario krizė privertė Sovietų Sąjungos vadovybę ieškoti naujų šalies vystymosi kelių, rekonstrukcija. Dėliodamas žinomus ir mažai žinomus faktus ir tų metų įvykius į vieną mozaiką, autorius pasakoja apie kovą dėl valdžios SSRS vadovybėje pirmąjį pokario dešimtmetį, apie sprendimus, kuriuos priėmė Sovietų Sąjungos lyderiai, ir apie šių sprendimų pasekmes.


"Prieš visus. SSRS krizė ir šalies vadovybės kova dėl valdžios pirmąjį pokario dešimtmetį" - tai knyga, pasakojanti, kaip nuolatinės Stalino nesėkmės vidaus ir užsienio politikoje pokario metais atvedė šalį į sunkiausią krizę, kaip kovojo klanai sovietinės vadovybės viduje ir kokie buvo jų slaptieji planai, apie politines intrigas ir apie tai, kaip iš tiesų veikė šalies ir jos palydovų valdymo sistema. To meto įvykiai tapo Sovietų Sąjungos vystymosi posūkio tašku ir nulėmė vėlesnį SSRS subyrėjimą bei kapitalistinių ekonomikų ir laisvosios rinkos triumfą.


Iš rusų kalbos vertė Daina Kanikovskienė

Ištrauka


"Negabus ir neregėtai žiaurus maršalas Žukovas po savęs nepaliko nė vienos bent kiek savitos ir vertingos karinės min-ties, nesuplanavo ir nevadovavo nė vienai operacijai, kurioje būtų buvęs svarbus karo menas, kai priešą pranoksta karvedžio sugebėjimai. Vien triuškinanti gyvosios jėgos, technikos, šaudmenų, degalų persvara. Tiktai karių žūtis, daugel kartų gausesnė negu priešo. Jis neginčijamai mokėjo viena: negailestingai siekti, kad būtų įvykdyti bet kokie jo įsakymai, nepaisant beprasmiškumo ir kraujo. Bet Rusijai reikalingas didysis karvedys laimėtame kare!'

Michailas Veleris


"Totalitarizmas už demokratiją veiksmingesnis ten, kur turima reikalų su melu ir prievarta. Tačiau demokratija veiksmingesnė už totalitarizmą ekonomikoje, ir galų gale Sovietų Sąjungai tai tapo lemtinga. SSRS žlugimas moko, kad veiksminga ekonomika nugalėjo veiksmingą prievartą."

Julija Latynina  • Autorius: Viktor Suvorov
  • Leidėjas: Mintis
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785417010897

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Prieš visus. SSRS krizė ir šalies vadovybės kova dėl valdžios pirmąjį pokario dešimtmetį"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitų šalių ir regionų istorija

Viktor Suvorov pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Prieš visus. SSRS krizė ir šalies vadovybės kova dėl valdžios pirmąjį pokario dešimtmetį", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Prieš visus. SSRS krizė ir šalies vadovybės kova dėl valdžios pirmąjį pokario dešimtmetį" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Prieš visus. SSRS krizė ir šalies vadovybės kova dėl valdžios pirmąjį pokario dešimtmetį" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Prieš visus. SSRS krizė ir šalies vadovybės kova dėl valdžios pirmąjį pokario dešimtmetį"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Viktor Suvorov tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Prieš visus. SSRS krizė ir šalies vadovybės kova dėl valdžios pirmąjį pokario dešimtmetį" perkama kartu