0

Prieš visus. SSRS krizė ir šalies vadovybės kova dėl valdžios pirmąjį pokario dešimtmetį

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

Prieš visus. SSRS krizė ir šalies vadovybės kova dėl valdžios pirmąjį pokario dešimtmetį

  • Leidėjas: Mintis
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 360
  • ISBN ar kodas: 9785417010897

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
„Prieš visus. SSRS krizė ir šalies vadovybės kova dėl valdžios pirmąjį pokario dešimtmetį“ – nauja sensacinga mūsų istorijos versija, griaunanti įprastinę sampratą ir mitus apie svarbiausių XX amžiaus vidurio įvykių priežastis.


Nauja garsaus istoriko, rašytojo ir karo analitiko Viktoro Suvorovo knyga - pirmoji trilogijos "Didžiojo dešimtmečio kronika" dalis, parašyta tęsiant geriausias bestselerio "Kuzkina mat" tradicijas, grandiozinė istorinė 5-ojo dešimtmečio pabaigos - 6-ojo dešimtmečio pirmosios pusės įvykių, kai sunki pokario krizė privertė Sovietų Sąjungos vadovybę ieškoti naujų šalies vystymosi kelių, rekonstrukcija. Dėliodamas žinomus ir mažai žinomus faktus ir tų metų įvykius į vieną mozaiką, autorius pasakoja apie kovą dėl valdžios SSRS vadovybėje pirmąjį pokario dešimtmetį, apie sprendimus, kuriuos priėmė Sovietų Sąjungos lyderiai, ir apie šių sprendimų pasekmes.


"Prieš visus. SSRS krizė ir šalies vadovybės kova dėl valdžios pirmąjį pokario dešimtmetį" - tai knyga, pasakojanti, kaip nuolatinės Stalino nesėkmės vidaus ir užsienio politikoje pokario metais atvedė šalį į sunkiausią krizę, kaip kovojo klanai sovietinės vadovybės viduje ir kokie buvo jų slaptieji planai, apie politines intrigas ir apie tai, kaip iš tiesų veikė šalies ir jos palydovų valdymo sistema. To meto įvykiai tapo Sovietų Sąjungos vystymosi posūkio tašku ir nulėmė vėlesnį SSRS subyrėjimą bei kapitalistinių ekonomikų ir laisvosios rinkos triumfą.


Iš rusų kalbos vertė Daina Kanikovskienė

Ištrauka


"Negabus ir neregėtai žiaurus maršalas Žukovas po savęs nepaliko nė vienos bent kiek savitos ir vertingos karinės min-ties, nesuplanavo ir nevadovavo nė vienai operacijai, kurioje būtų buvęs svarbus karo menas, kai priešą pranoksta karvedžio sugebėjimai. Vien triuškinanti gyvosios jėgos, technikos, šaudmenų, degalų persvara. Tiktai karių žūtis, daugel kartų gausesnė negu priešo. Jis neginčijamai mokėjo viena: negailestingai siekti, kad būtų įvykdyti bet kokie jo įsakymai, nepaisant beprasmiškumo ir kraujo. Bet Rusijai reikalingas didysis karvedys laimėtame kare!'

Michailas Veleris


"Totalitarizmas už demokratiją veiksmingesnis ten, kur turima reikalų su melu ir prievarta. Tačiau demokratija veiksmingesnė už totalitarizmą ekonomikoje, ir galų gale Sovietų Sąjungai tai tapo lemtinga. SSRS žlugimas moko, kad veiksminga ekonomika nugalėjo veiksmingą prievartą."

Julija Latynina


Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu