0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Prieš visus. SSRS krizė ir šalies vadovybės kova dėl valdžios pirmąjį pokario dešimtmetį

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Prieš visus. SSRS krizė ir šalies vadovybės kova dėl valdžios pirmąjį pokario dešimtmetį


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 14.49 SoldOut
Knygos "Prieš visus. SSRS krizė ir šalies vadovybės kova dėl valdžios pirmąjį pokario dešimtmetį" aprašymas
„Prieš visus. SSRS krizė ir šalies vadovybės kova dėl valdžios pirmąjį pokario dešimtmetį“ – nauja sensacinga mūsų istorijos versija, griaunanti įprastinę sampratą ir mitus apie svarbiausių XX amžiaus vidurio įvykių priežastis.


Nauja garsaus istoriko, rašytojo ir karo analitiko Viktoro Suvorovo knyga - pirmoji trilogijos "Didžiojo dešimtmečio kronika" dalis, parašyta tęsiant geriausias bestselerio "Kuzkina mat" tradicijas, grandiozinė istorinė 5-ojo dešimtmečio pabaigos - 6-ojo dešimtmečio pirmosios pusės įvykių, kai sunki pokario krizė privertė Sovietų Sąjungos vadovybę ieškoti naujų šalies vystymosi kelių, rekonstrukcija. Dėliodamas žinomus ir mažai žinomus faktus ir tų metų įvykius į vieną mozaiką, autorius pasakoja apie kovą dėl valdžios SSRS vadovybėje pirmąjį pokario dešimtmetį, apie sprendimus, kuriuos priėmė Sovietų Sąjungos lyderiai, ir apie šių sprendimų pasekmes.


"Prieš visus. SSRS krizė ir šalies vadovybės kova dėl valdžios pirmąjį pokario dešimtmetį" - tai knyga, pasakojanti, kaip nuolatinės Stalino nesėkmės vidaus ir užsienio politikoje pokario metais atvedė šalį į sunkiausią krizę, kaip kovojo klanai sovietinės vadovybės viduje ir kokie buvo jų slaptieji planai, apie politines intrigas ir apie tai, kaip iš tiesų veikė šalies ir jos palydovų valdymo sistema. To meto įvykiai tapo Sovietų Sąjungos vystymosi posūkio tašku ir nulėmė vėlesnį SSRS subyrėjimą bei kapitalistinių ekonomikų ir laisvosios rinkos triumfą.


Iš rusų kalbos vertė Daina Kanikovskienė

Ištrauka


"Negabus ir neregėtai žiaurus maršalas Žukovas po savęs nepaliko nė vienos bent kiek savitos ir vertingos karinės min-ties, nesuplanavo ir nevadovavo nė vienai operacijai, kurioje būtų buvęs svarbus karo menas, kai priešą pranoksta karvedžio sugebėjimai. Vien triuškinanti gyvosios jėgos, technikos, šaudmenų, degalų persvara. Tiktai karių žūtis, daugel kartų gausesnė negu priešo. Jis neginčijamai mokėjo viena: negailestingai siekti, kad būtų įvykdyti bet kokie jo įsakymai, nepaisant beprasmiškumo ir kraujo. Bet Rusijai reikalingas didysis karvedys laimėtame kare!'

Michailas Veleris


"Totalitarizmas už demokratiją veiksmingesnis ten, kur turima reikalų su melu ir prievarta. Tačiau demokratija veiksmingesnė už totalitarizmą ekonomikoje, ir galų gale Sovietų Sąjungai tai tapo lemtinga. SSRS žlugimas moko, kad veiksminga ekonomika nugalėjo veiksmingą prievartą."

Julija Latynina  • Autorius: Viktoras Suvorovas
  • Leidėjas: Mintis
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785417010897

Parašykite atsiliepimą apie "Prieš visus. SSRS krizė ir šalies vadovybės kova dėl valdžios pirmąjį pokario dešimtmetį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Prieš visus. SSRS krizė ir šalies vadovybės kova dėl valdžios pirmąjį pokario dešimtmetį", kurią skaitytojams dovanoja Viktoras Suvorovas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Viktoras Suvorovas su knyga "Prieš visus. SSRS krizė ir šalies vadovybės kova dėl valdžios pirmąjį pokario dešimtmetį" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Prieš visus. SSRS krizė ir šalies vadovybės kova dėl valdžios pirmąjį pokario dešimtmetį" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Viktoras Suvorovas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Prieš visus. SSRS krizė ir šalies vadovybės kova dėl valdžios pirmąjį pokario dešimtmetį" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Prieš visus. SSRS krizė ir šalies vadovybės kova dėl valdžios pirmąjį pokario dešimtmetį" perkama kartu