Uždaryti

Mitch Albom

Mitch Albom (1958 m. gegužės 23 d., Passaic, NJ) - populiarus amerikiečių rašytojas, žurnalistas, scenaristas, dramaturgas, televizijos ir radijo laidų vedėjas, muzikantas.

Gimė Passaic, Naujajame Džersyje. Mokėsi Naujojo Džersio ir Filadelfijos mokyklose. Brandeiso universitete Walthamo mieste Masačusetse įgijo sociologijos balakalauro laipsnį.
Baigęs universitetą keletą metų grojo Amerikos ir Europos naktiniuose klubuose. Tuo metu susidomėjo ir žurnalistika - rašė straipsnius savaitraščiui "Queens Tribune", žurnalui 'Sportas' ir kitiems leidiniams.
Vėliau nutarė tęsti mokslus ir Kolumbijos universitete įgijo žurnalistikos magistro laipsnį. Mitch Albom toliau rašė straipsnius, vėliau pradėjo rašyti knygas.

Mitch Albom žinomas ne tik dėl savo įkvepiančių istorijų, bet ir dėl labdaros - Mičigano valstijoje jis įkūrė keturias labdaros organizacijas.
Mitch Albom su žmona gyvena Detroito priemiestyje, Mičigano valstijoje.

Mitch Albom knygos

Rasta: 3
Rodyti puslapyje:   10| 20| Visus
Dievas skambina vienąkart
-63%
Dievas skambina vienąkart
Leidėjas: Baltos lankos
Išleidimo metai: 2016
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Jeigu tau būtų duota vienintelė galimybė savo artimajam pasakyti tai, ko nespėjai? Ar pasirinktum tikėti stebuklais? Knygoje "Dievas skambina vienąkart" pasakojama apie nedidelį Mičigano valstijos miestelį, kuris patraukia... Daugiau
Internetu: 4,99 €
Knygyne*: 13,29 €
Sutaupote: 8,30 € (63%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Laiko saugotojas
Leidėjas: Baltos lankos
Išleidimo metai: 2015
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Mitchas Albomas – JAV žurnalistas ir rašytojas, skaitytojus visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje, sužavėjęs tokiais bestseleriais kaip "Antradieniai su Moriu" ir "Penki žmonės, kuriuos susitinki danguje". Ši istorija "Laiko... Daugiau
Internetu: 10,49 €
Knygyne*: 12,69 €
Sutaupote: 2,20 € (18%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Antradieniai su Moriu
Leidėjas: Trigrama
Išleidimo metai: 2009
Pristatymo trukmė: 3-6 darbo dienos
Knygos autorius Mičas Albomas su savo koledžo laikų profesoriumi Moriu Švarcu nesimatė šešiolika metų. Anais laikais Moris buvo vienas iš tų, kurie jaunajam studentui Mičui padėjo orientuotis gyvenime, skatino jo paieškas ir... Daugiau

Knyga šiuo metu NEPARDUODAMA

Tačiau jus tikrai sudomins

KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

arba

TOP NAUJIENA

Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole!

Rasta: 3
Rodyti puslapyje:   10| 20| Visus
Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis