0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Laiko saugotojas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Laiko saugotojas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Laiko saugotojas" aprašymas

Mitchas Albomas – JAV žurnalistas ir rašytojas, skaitytojus visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje, sužavėjęs tokiais bestseleriais kaip "Antradieniai su Moriu" ir "Penki žmonės, kuriuos susitinki danguje".

Ši istorija "Laiko saugotojas"– apie žmogų, kuris pirmasis Žemėje ėmė skaičiuoti laiką. Už savo įgeidį jis ilgiems amžiams buvo ištremtas į nuošalų urvą. Čia turėjo klausytis gausybės vėliau už jį pasaulį išvydusių žmonių balsų, prašančių laiko: daugiau valandų, daugiau dienų, daugiau metų…
Galiausiai, beveik visai palaužta siela, Tėvas Laikas atgavo laisvę. Jam buvo skirta ypatinga misija: galimybė išpirkti savo kaltę, atskleidžiant dviem Žemės žmonėms tikrąją laiko prasmę.
Jis grįžo į mūsų pasaulį – dabar visiškai užvaldytą valandų skaičiavimo, kurį jis taip nekaltai pradėjo, – ir leidosi kelionėn su dviem bendražygiais: paaugle, pasiryžusia išeiti iš gyvenimo, ir senu turtingu verslininku, geidžiančiu gyventi amžinai. Tam, kad išsigelbėtų pats, jis privalėjo išgelbėti juos abu. O kad tai padarytų, turėjo sustabdyti pasaulį…

"Bebaimis išminties ir magijos tyrinėtojas."
James McBridge

"Mitchas Albomas kasdienybėje įžvelgia magiją."

Cecelia Ahern

Iš anglų kalbos vertė Anita Kapočiūtė


  • Autorius: Mitch Albom
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 270
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955238096

Parašykite atsiliepimą apie "Laiko saugotojas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Laiko saugotojas, kurią skaitytojams dovanoja Mitch Albom. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Mitch Albom su knyga Laiko saugotojas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Laiko saugotojas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mitch Albom. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Laiko saugotojas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Laiko saugotojas" perkama kartu