Uždaryti

Šarūnas Jasikevičius

Šarūnas Jasikevičius (1976 m. kovo 5 d., Kaunas) – buvęs Lietuvos krepšininkas, laikomas vienu geriausiu visų laikų Lietuvos, bei Europos įžaidėju, treneris.

Būdamas jauno amžiaus persikėlė į JAV, žaidė ir mokėsi Pensilvanijos mokykloje, Merilendo universitete. Tačiau baigus universitetą jo į NBA nepašaukė, todėl Šarūnas grįžo į Lietuvą. Vieną sezoną žaidė Vilniaus „Lietuvos ryto” komandoje, vėliau išvyko į Slovėniją.

Žaisdamas Lietuvos rinktinėje 2000 metais iškovojo bronzos medalį Sidnėjaus olimpinėse žaidynėse, 2003 metais laimėjo Europos čempionatą, o 2007 metais Europos čempionato bronzą.

Eurolygą laimėjo žaisdamas klubuose Barselona, Maccabi, Panathinaikos.

Kaskart pasirašius sutartį atsirasdavo klubas, kuris siūlydavo daugiau pinigų. Šarūnui būdavo sunku apsispręsti.

2005 metais debiutavo NBA lygoje. Žaidė „Indiana Pacers“ ir „Golden State Warriors“ klubuose. Norėjo likti NBA ilgiau, tačiau tokie Šarūno planai buvo sujaukti. Žaisdamas NBA nemažai laiko praleido ant atsarginių žaidėjų suolelio.

2006 metais vedė izraelietę Linor Abargil, kuri 1998 metais buvo išrinkta „Mis Pasaulis”. Santuoka truko tik dvejus metus. Linor stengėsi daryti savo karjerą, nenorėjo sėdėti namie ir laukti vyro, nenorėjo vaikų. Šarūnui grįžus žaisti į Europą, ji liko Amerikoje. Šis persikėlimas į Atėnus galutinai sužlugdė santuoką.

2017 metais vedė Anna Douka. Pora draugavo 8 metus ir susilaukė dviejų vaikų: 2010 metais gimė dukra Aila, o 2012 metais gimė sūnus Lukas.  Anna sužavėjo savo grožiu ir paprastumu. Vėliau Šarūnas suprato pasirinkęs teisingai – jo mylimoji nepriekaištaudavo dėl sportininko darbo, buvo kantri ir nuolat keliavo kartu.

Šarūnas su žurnalistais nemėgsta aptarinėti savo asmeninio gyvenimo.

Baigęs krepšininko karjerą 2014-aisiais Šarūnas Jasikevičius tapo Kauno „Žalgirio“ trenerio Gintaro Krapiko asistentu, o 2016 metais ir pačiu vyriausiuoju treneriu, su klubu tapo LKL čempionais, o 2018 metais atvedė komandą iki Eurolygos ketvirtfinalio ir užėmė trečią vietą. Dabar prasideda Šarūno Jasikevičiaus antrasis gyvenimas.


Šarūnas Jasikevičius knygos

Rasta: 1
Rodyti puslapyje:   10| 20| Visus
NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Omniva ir LP Express terminalus Lietuvoje
Laimėti neužtenka
Laimėti neužtenka
Leidėjas: Eugrimas
Išleidimo metai: 2015
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Omniva ir LP Express terminalus Lietuvoje
„ Laimėti neužtenka" – tai a utobiografinė Šarūno Jasikevičiaus knyga. Ją padėjo užrašyti Pietro Scibetta, kuris yra populiarus italų žurnalistas. Pirmą kartą Šarūnas Jasikevičius su Pietro susitiko... Daugiau
Internetu: 15,99 €
Knygyne*: 18,99 €
Sutaupote: 3,00 € (16%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Rasta: 1
Rodyti puslapyje:   10| 20| Visus
Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis