Uždaryti

PirmasAutorių rodyklėAzazelis
Azazelis

-76%

Azazelis

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 3-6 darbo dienos
Leidėjas: Sofoklis
Išleidimo metai: 2013
Formatas: 15x24, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 224
ISBN ar kodas: 9786094441073

Knyga šiuo metu NEPARDUODAMA

Tačiau jus tikrai sudomins

KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

arba

TOP NAUJIENA

Slaptoji Lietuvos istorija. Nutylėti pasakojimai apie aisčius, pervadintus baltais!

Anotacija

Knygoje "Azazelis" populiarusis detektyvų meistras Borisas Akuninas nukelia į XIX a. pabaigos Rusiją ir supažindina skaitytojus su žaviuoju sekliu Erastu Fandorinu.
Vos dvidešimties metų sulaukęs kuklus gražuolis Fandorinas pradeda karjerą Kriminalinėje valdyboje. Kaip tik tuo metu pasklinda žinia apie keistą nutikimą – miesto parke matant daugybei žmonių nusišovė turtingas studentas. Fandorinas, žinoma, negali patikėti, kad tai ciniška savižudybė, ir pradeda tyrimą, kuris veda jį pas paslaptingą, bet labai pavojingą gražuolę.

Borisas Akuninas talentingai atkuria to meto visuomenės paveikslą, detektyvo stilius savitas bei skoningas kaip ir autoriaus kuriami veikėjai. „Azazelis“ sulaukė milžiniško populiarumo ir įkvėpė sukurti visą Ersato Fandorino nuotykių seriją.

Iš rusų kalba vertė Saulius Parulskis

IŠTRAUKA

Ksaverijus Teofilaktovičius Grušinas, Maskvos ober-policmeisterio Kriminalinės valdybos tardymo skyriaus viršininkas, su palengvėjimu atsiduso ir padėjo į kairę, į krūvelę "peržiūrėta" vakarykštės dienos svarbių nusikaltimų suvestinę. Nė viename iš dvidešimt keturių šeši šimtai tūkstantinio miesto policijos skyrių per praėjusią parą, tai yra gegužės 13 dieną, neatsitiko nieko ypatingo, dėl ko prisireiktų įsikišti Kriminalinei valdybai. Viena žmogžudystė susimušus girtiems darbininkams (žmogžudys sulaikytas vietoje), du vežikų apiplėšimai (tuo tegul skyriai užsiima), septynių tūkstančių aštuonių šimtų penkiasdešimt trijų rublių keturiasdešimt septynių kapeikų dingimas iš Rusijos-Azijos banko kasos (o tai jau apskritai Antono Semionovičiaus iš ekonominių piktnaudžiavimų skyriaus specializacija). Ačiū Dievui, liovėsi į valdybą siųsti visokią smulkmę dėl kišenvagių, pasikorusių kambarinių ir kūdikių pamestinukų - dabar tam skirta "Policijos įvykių mieste suvestinė", kuri į skyrius išsiuntinėjama antroje dienos pusėje.
Ksaverijus Teofilaktovičius saldžiai nusižiovavo ir žvilgtelėjo virš vėžlio kiaukuto pensnė j raštvedį, 14 klasės valdininką Erastą Petrovičių Fandoriną, trečią sykį perrašantį savaitinę ataskaitą ponui ober-policmeisteriui. Nieko, pagalvojo Grušinas, tegul nuo jaunų dienų mokosi kruopštumo, pats vėliau padėkos. Mat koks paprotys atsirado - plieno plunksna keverzoti, ir dar aukštiems viršininkams. Ne, mielasis, tu jau neskubėdamas, kaip anksčiau, žąsies plunksnele, su visais užraitymais ir uodegėlėmis. Jo prakilnybė pats imperatoriui Nikolajui Pavlovičiui valdant augo, tvarką ir pagarbą rangui išmano.
Ksaverijus Teofilaktovičius nuoširdžiai linkėjo berniūkščiui gero, tėviškai jo gailėjo. O kaipgi kitaip, žiauriai pasielgė likimas su ką tik iškeptu raštvedžiu. Sulaukęs devyniolikos metų liko visiškas našlaitis - motinos nuo kūdikystės neturėjo, o tėvas, karštakošis, iššvaistė turtą bergždiems projektams, ir atsisveikino su šiuo pasauliu. Geležinkelio karštligės metu praturtėjo, bankų karštligės metu bankrutavo. Kai pradėjo praėjusiais metais komerciniai bankai sproginėti vienas paskui kitą, tai daugybė padorių žmonių virto elgetomis. Patikimiausi procentiniai vertybiniai popieriai pavirto į šiukšles, į nieką. Štai ir ponas Fandorinas, atsargos poručikas, staigiai numiręs nuo širdies smūgio, nieko, išskyrus vekselius, vieninteliam sūnui nepaliko. Berniukui reiktų gimnaziją pabaigti ir į universitetą stoti, o jam - kraustykis iš namų į gatvę, užsidirbk duonos kąsnį. Ksaverijus Teofilaktovičius gailėdamas krenkštelėjo. Kolegijos raštininko egzaminą našlaitis išlaikė, tokiam išauklėtam jaunuoliui tai nesunkus dalykas, bet ko gi jis j policiją atklydo? Tarnautų sau statistikos ar bent teismo srityje. Vis romantika galvoje, vis paslaptinguosius Kardudalėjus gaudyti svajojame. O pas mus, balandėli, Kardudalėjų nėra (Ksaverijus Teofilaktovičius nepritardamas palingavo galva), pas mus tenka kelnes trinti ir protokolus rašyti apie tai, kaip miestelėnas Golopuzovas girtas būdamas teisėtą žmoną ir tris mažus vaikelius kirviu nugalabijo.
Parašykite atsiliepimą apie prekę!



Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis