⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sandra Braun (Sandra Lynn Brown) (g. 1948 m. kovo 12 d. , Veikas, Teksasas, JAV) – amerikiečių trilerių ir meilės romanų autorė, kurios knygos, užkariavusios ir lietuvių širdis, pripažintos pasauliniais bestseleriais.


Teksaso valstijoje gimusi moteris studijavo anglų kalbą Teksaso krikščioniškajame universitete, baigė šį ir Oklahomos universitetus.

Sandra Braun romanai

Rasta: 40
  1. 1
  2. 2

Rasta: 40
  1. 1
  2. 2

Vėliau būsima rašytoja dirbo televizijos orų pranešėja, ten pat vedė ir pokalbių laidą. Netekusi darbo ir paraginta vyro, 1981 m. ji ėmėsi plunksnos. Nuo to laiko skaitytojai sulaukė jau beveik 70 jos romanų, iš kurių pusšimtis tapo New York Times bestseleriais. Be savo tikrojo vardo, kai kuriuos kūrinius pasirašinėdavo slapyvardžiais Rachel Ryan, Laura Jordan ir Erin St. Claire. Moteris sustoti nė negalvoja ir kasmet nustebina vis nauja savo knyga.


Tapusi rašytoja, Sandra Braun (Sandra Brown) užėmė garbingas Amerikos mistikos žanro rašytojų asociacijos prezidentės pareigas. 2008 m. Teksaso krikščioniškasis universitetas suteikė Sandrai Brown garbės daktarės vardą. Tais pačiais metais ji paskelbta Trilerių meistre – tokį titulą geriausiems autoriams suteikia Tarptautinė trilerių rašytojų asociacija. Sandra Bran (Sandra Brown) už literatūrinę kūrybą taip pat apdovanota Teksaso menų medaliu ir Amerikos romantinių knygų autorių asociacijos prizu už viso gyvenimo pasiekimus.


Kartu su vyru autorė užsiima aktyvia filantropine veikla. Savo alma mater autorė ir jos vyras Michael Brown yra įsteigę kasmet teikiamą stipendiją už grožinę studentų kūrybą. Brownai remia įvairias sveikatos ir medicinos iniciatyvas kovojančias su retomis ligomis, krūties vėžiu, taip pat prisideda prie socialinių iniciatyvų, suteikiančių galimybę mokytis gabiems vaikams ir prie fondų, kurių misija – didinti vaikų raštingumą pasaulyje.


Lietuvoje išleista trys dešimtys populiariosios rašytojos kūrinių. Didžiausio populiarumo susilaukė jos romanai „Skandalas“, „Be žodžių“ ir „Žemas slėgis“. Jos knygos išverstos į 34 kalbas, o parduota visame pasaulyje daugiau kaip 80 mln. kopijų.


„Rašant knygą, man prireikia keturių juodraščių. Pirmasis iš jų – tai ant popieriaus išguldyta istorija, kurioje yra visi svarbiausi elementai. Antrajame juodraštyje, kuris yra pataisytas pirmasis, aš viską perrašau iš naujo, kol mane galiausiai tenkina rezultatas. Trečiasis juodraštis skirtas istorijos vystymuisi, ten svarbu užtikrinti, jog nėra siužeto nenuoseklumo. Galiausiai, ketvirtasis juodraštis skirtas šlifavimui. Visas šis procesas trunka metus laiko“, – apie savo rašymą pasakoja Sandra Bran (Sandra Brown).