Uždaryti

Grafinio dizaino pagrindai

-23%

Grafinio dizaino pagrindai

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 3-6 darbo dienos
Leidėjas: Kauno kolegija
Išleidimo metai: 2013
Formatas: 21x21, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 203
ISBN ar kodas: 9786098090239
Pavartyti knygą
Pavartyti knygą
Pavartyti knygą

Knyga šiuo metu NEPARDUODAMA

Tačiau jus tikrai sudomins

KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

arba

TOP NAUJIENA

Slaptoji Lietuvos istorija. Nutylėti pasakojimai apie aisčius, pervadintus baltais!

Anotacija

Knygoje "Grafinio dizaino pagrindai" pateikiama susiteminta teorinė medžiaga apie pagrindines grafinio dizaino meninės raiškos priemones ir principus; apibūdinama grafinio dizaino objekto esmė; supažindinama su optinės iliuzijos reikšme grafiniam vaizdavimui; trumpai pristatomi pagrindiniai kompozicijos pagrindų principai; pateikiamos pagrindinės spalvų raiškos ypatybės, proporcijos ir mastelio ypatumai, šrifto struktūra ir komponavimas; supažindinama su vizualinio stiliaus ir prekių ženklų kūrimu.

Knyga "Grafinio dizaino pagrindai" skirta aukštųjų mokyklų studentams, studijuojantiems dizainą, dailės gimnazijų ir specializuotų vidurinių mokyklų moksleiviams. Dėstytojai ir mokytojai ją, kaip metodinę priemonę, gali taikyti pamokose, paskaitose. Joje įdomių pavyzdžių gali rasti visi, besidomintys grafiniu dizainu.

TURINYS

TURINYS

GRAFINIO DIZAINO MENINĖ RAIŠKA / 10
Istorinė raida / 11
Esmė ir sudėtis / 19
Išraiškos priemonės / 27
Kompozicija ir komponavimas / 33 
OPTINĖ ILIUZIJA GRAFINIAME DIZAINE / 36
Vaizdų suvokimas / 37
Optinė iliuzija / 43 
DVIMATĖS KOMPOZICIJOS RAIŠKOS ELEMENTAI / 48
Taškas / 49
Linija / 55
Dėmė / 61
DVIMATĖS KOMPOZICIJOS HARMONIZAVIMAS / 68
Simetrija / 69
Asimetrija / 75
Statika / 81
Dinamika / 87
Ritmas / 93
Kontrastas / 99 
SPALVOS REIKŠMĖ GRAFINIAME DIZAINE / 104
Spalvos esmė / 105
Spalvų spektras / 109
Spalvų maišymas / 113
Spalvų rūšys / 115
Spalvų harmonija / 121
Spalvų simbolika / 125
PROPORCIJA GRAFINIAME DIZAINE / 132
Proporcija / 133
Mastelis / 137
Aukso pjūvis / 139 
ŠRIFTAS GRAFINIAME DIZAINE / 140
Šrifto raida / 141
Šrifto struktūra / 155
Šrifto dydis / 161
Šrifto komponavimas / 165
Šrifto dizainas / 169 
VIZUALINIS STILIUS IR GRAFINIS DIZAINAS / 174
Vizualinis stilius / 175
Vizualinio stiliaus dizainas / 181
Prekės ženklas / 189
Prekės ženklo grafika / 193
Vizualinio stiliaus objektai / 197

PRATARMĖ

PRATARMĖ

Grafinis dizainas šiuo metu yra viena iš populiariausių dizaino kūrybos sričių, kuri grafikos, šrifto, formos ir spalvos pagalba keičia vizualinės komunikacijos kokybę ir daro ją labiau prieinamą ir supranamą žmonėms. Grafinis dizainas susijęs ne tik su meninių vaizdų kūrimu, bet ir su analize, organizavimu ir pateikimo principais vizualinės komunikacijos problemų sprendimams. Ši dizaino sritis savyje apjungia formos ir turinio vizualinę raišką, o kūrybiškumui įtakos turi komunikacijų, technologijų ir verslo žinios. Grafinio dizaino terminą pirmą kartą panaudojo William Addison Dwiggins 1922 metais.
Knygoje "Grafino dizaino pagrindai" pateikiama susisteminta teorinė medžiaga apie pagrindines grafinio dizaino meninės raiškos priemones ir principus, apibūdinama grafinio dizaino objekto esmė; supažindinama su optinės iliuzijos reikšme grafiniam vaizdavimui; trumpai pristatomi pagrindiniai kompozicijos pagrindų principai; pateikiamos pagrindinės spalvos raiškos ypatybės; proporcijos ir mastelio ypatumai; šrifto struktūra ir komponavimas; supažindinama su vizualinio stiliaus ir prekių ženklų kūrimu.
Pristatant tam tikrus grafinio dizaino teorijos teiginius, apibūdinama, kaip dvimatės kompozicijos priemonės veikia įvairius grafinio dizaino objektus. Knygoje teoriniai grafinio dizaino komponavimo teiginiai yra iliustruojami pavyzdžiais iš įvairių grafinio dizaino knygų žurnalų ir internetinių šaltinių. Dizaino pavyzdžius papildo gamtos formų fotografijos. Taip pat pateikiami ir studentų darbai.
Knyga "Grafinio dizaino pagrindai" yra skirta aukštųjų mokyklų studentams, studijuojantiems dizainą, dailės gimnazijų ir specializuotų vidurinių mokyklų mokiniams. Dėstytojai ir mokytojai ją gali taikyti, kaip metodinę priemonę pamokose, paskaitose. įdomių pavyzdžių  joje gali rasti visi, kurie domisi grafiniu dizainu.
Autorė
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis