Uždaryti

Haris Poteris ir mirties relikvijos. 7 dalis

-24%

Haris Poteris ir mirties relikvijos. 7 dalis

(43 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Leidėjas: Alma littera
Išleidimo metai: 2008
Formatas: 18x24, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 600
ISBN ar kodas: 9789955248927
Pirkite dabar!
Internetu: 11,99 €
Knygyne*: 15,69 €
Sutaupote: 3,70 € (24%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Ypatingo, bet paprasto berniuko istorija, užkariavusi viso pasaulio skaitytojų širdis, baigiasi. Septintojoje serijos knygoje „Haris Poteris ir mirties relikvijos“ įvyks lemiama kova tarp gėrio ir blogio.

Neįtikėtinai populiarioje J. K. Rowling parašytoje knygų serijoje apie jaunąjį burtininką Harį Poterį dedamas taškas, tačiau ir paskutinė istorija bus kupina mūšių, išdavysčių ir įtampos. Rowling tam mus paruošė, kurdama tamsų ir pavojingą burtų pasaulį, kuriame magija ir paslaptys pynėsi su garbe ir panieka, meile ir praradimais, teisingumu ir neteisybe.

Knygoje „Haris Poteris ir mirties relikvijos“ autorė atsako į visus iki šiol skaitytojus kamavusius klausimus. Čia pasakojama, kas nutiko Hariui iškart po Hario Poterio ir Netikro princo įvykių ir priartėjama prie lemiamo Hario Poterio mūšio su Voldemortu. Haris čia iš berniuko taps vyru ir susidurs su daugiau pavojų nei visose šešiose anksčiau pasirodžiusiose knygose: nuo mirtino pavojaus nuo Mirties Valgytojų ir „patys žinot ko“ iki Hario kovos su savimi, kuomet jis praras tikėjimą. Atidūs skaitytojai knygos pabaigą supras kaip užuominą į tai, ką yra sakęs Dumbldoras apie pasirinkimą tarp to, kas teisinga ir to, kas lengva.
Paaiškės visa tiesa apie Dumbldorą, Sneipą ir Voldemortą, tačiau J. K. Rowling nebūtų talentinga istorijų pasakotoja, jei nenustebintų net ištikimiausių savo skaitytojų, kurie, rodos, turėtų žinoti, ko tikėtis iš rašytojos.

Įspūdinga Hario Poterio serijos pabaiga „Haris Poteris ir mirties relikvijos“ bus sunki ir kupina tragiškų įvykių, tačiau tuo pačiu ir stulbinamai džiuginanti.

Knyga, išleista devyniasdešimt trijose šalyse, viršijo visus rekordus kaip geriausiai parduodama knyga – praėjus pirmoms dvidešimt keturioms valandoms po knygos pasirodymo, jos buvo parduota daugiau 11 mln. egzempliorių. Taip buvo sumuštas ankstesnis rekordas – devyni milijonai pirmą pardavimų dieną, priklausęs ankstesnei knygos daliai.

„Kaip ir visas likęs pasaulis, aš turiu sužinoti, kas įvyko toliau.“
Kate Saunders, New Statesman

Vis dėlto 2016 metais pasirodė ir aštuntoji serijos apie Harį Poterį knyga „Haris Poteris ir prakeiktas vaikas“, pasakojanti apie burtininko gyvenimą prabėgus devyniolikai metų. Ir nors tai nauja jau suaugusio Hario istorija, užuominų iš praeities joje taip pat bus.

J. K. Rowling – Joanne Rowling, gimė 1965 metais, britų grožinės literatūros rašytoja, išgarsėjo kaip fantastinių apysakų serijos apie berniuką burtininką Harį Poterį autorė. Prieš tapdama rašytoja, J. K. Rowling dirbo tyrėja ir sekretore „Amnesty International“. Rašytoja yra prisipažinus, kad išgyveno gana sunkią paauglystę, kai sirgo jos mama, o su tėčiu santykiai visiškai nesusiklostė. J. K. Rowling sakė, kad Hario Poterio draugės Hermionos personažą ji kūrė prisimindama save, kai buvo vienuolikos.

Iš anglų kalbos vertė Zita Marienė

Recenzija

Krizė. Populiaru dabar taip pradėti bene kiekvieną rašinį. „Krizė – mumyse“, – sako išmintingieji. „Turime raktą nuo jos“, – sako šiek tiek gudraujantys. Vis dėlto ir vieni, ir kiti savaip teisūs. Ypač tada, kai kalbame apie mitologiją plačiąja prasme. Ji – mūsų egzistencijos pagrindas, praeitis, kuri tiesia tiltą į ateitį. Banalu? Kažin. Ypač turint galvoje, kad visai neseniai gimė nauji mitai, kada nors būsiantys įkvėpimo šaltiniu rašytojams. „Alma littera“ siūlo mums raktus į…

Šįkart tai paskutinė (septintoji) pasakojimo apie Harį Poterį dalis. Tačiau, ko gero, ne paskutinė, jei tikime rinkos dėsnių visagalybe. Bet tebūnie taip, kaip kol kas teigiama – c’est tout. Koks yra knygos „Haris Poteris...“ fenomenas? Viena vertus, itin sėkmingas komercinis produktas, apie kurį per labai trumpą laiką sužinojo visas pasaulis. Kai kurie pašėlo, ėmė deginti „Hario Poterio...“ epopėjos knygas, kiti jas tiesiog garbina, o man norėtųsi pažvelgti į jas kaip į naująją mitologiją. Tiksliau, seno grįžimą kitu pavidalu.

Kai pamačiau pirmąjį „Hario Poterio...“ filmą 2001-aisiais (jie, palyginti su knygos dalimis, vėluoja), įspūdis buvo nepaprastas. Tartum kažkas grąžino vaikystės magiją, paslaptingumą, tėvams nežinomas kerteles namuose, kur gyvena baubas, o gal bezdukas. Genialu. Paprasta. Tikra. Tokios mintys sukosi galvoje.

Vėliau saga išsipūtė: milijonai dolerių, tūkstančiai puslapių ir turbūt nė vieno žmogaus pasaulyje, kuris nežinotų Hario Poterio – paprasto nepaprasto akiniuoto berniuko, nedrąsaus, tačiau kartu pažymėto išrinktojo ženklu. Galingiausiojo iš galingiausiųjų. Mago. Ar tai tėra pasaka? Paskutinėje knygoje paaiškėja beveik visos „Hario Poterio...“ sagos paslaptys. Įvyksta galutinė kova su pagrindiniu priešu Voldemortu (be abejo, gėris laimi). Galiausiai nusikeliama į ateitį po devyniolikos metų, kai Haris Poteris jau augina naują magų kartą.

Ką visa tai galėtų reikšti? Manau: pirma, „Hario Poterio...“ epopėjos dar neįvertino mitologijos tyrinėtojai; antra, gyvenimas yra magiškas, tačiau dažnai to magiškumo neįžvelgiame paprastuose dalykuose, arba, anot animacinio filmuko herojaus: „Aš ne burtininkas, aš dar tik mokausi.“

Skaityti daugiau Suskleisti

Atsiliepimai

2012 m. lapkričio 01 d.
NEryja
gaila ,kad perskaiciau visas noreciau , kad Joanne K. Rowling sukurtų daugiau knygų
2011 m. kovo 25 d.
emilija
manau kad knyga labai idomi kip ir visos kitos, tik gaila kad taip greit skaitosi
2010 m. gruodžio 08 d.
Emilis
Manau jog galėtų tikrai sukurti jinai daugiau serijų, pavyzdžiui sugalvoti kokį nors panašų dalyką kaip horokrusai, ir prikelti dumbldorą. Na manau galėtų ištiesių daug prikurti.
2010 m. lapkričio 17 d.
Annihilator
Pavydžiu tiems, kurie dar tik pradda skaityti knygas apie Harį Poterį, jų laukia nepaparastas sakitymo malonumas. Liūdna, kad baigėsi serija, bet tikiuosi, kad Rowling nesusigundys milžiniškais honorarais ir nepradės krūvos tesinių vieną po kito kept, nes nemanau, kad jai pavyktų išlaikyti serijos vientisumą ir tokį aukštą lygį.
2009 m. gruodžio 01 d.
gerbejas nerealus
gera nereali fantastiska knyga labai laukiu filmo
2009 m. lapkričio 06 d.
Not.
Kaip ir visos HP knygos įdomi. Perskaičiau gal per tris dienas, bet jei būčiau galėjusi būčiau perskaičiusi per vieną.
2009 m. rugsėjo 18 d.
lilė
labai faina bet gaila jog be dumbldoro ir užverčiau paskutinį knygos puslapį :(
2009 m. rugsėjo 11 d.
alina
geriauses filmas nera nieko geresnio uz hari poteri
2009 m. birželio 29 d.
Rita
knygos tai pasakos pries miega...kai skaiciau tai...oij..o filmas idomus laabai
2009 m. birželio 04 d.
Akvilė
labai cool knyga...
2009 m. kovo 11 d.
sypsenele
man tai laura nors ir mintis nusiziureta nu gal visai ir idomus bet pradzios tai negaliu hario poterio pakest visada nuobodi
2009 m. sausio 29 d.
gabi
jai atvirai tai laura slamstas(gal ir nieko) bet va laura sukurta veliau po h.p. todel rasytoja siek tiek nusiziurejo nuo h.p.
2008 m. gruodžio 05 d.
Haris
Nuostabu.
2008 m. lapkričio 09 d.
r
nu pagaliau baige ta savo nesamone
2008 m. spalio 29 d.
ugne
daug geriau laura patariu ja paskaityti ja visiems lara ir aventeros paslaptis laura ir septiniu menuliu atspaudas laura ir sidabrines sfinkses paslaptis laura ir drakonu karaliu prakeikimas laura ir ugnines gyvates ziedas
2008 m. spalio 22 d.
Jinda
manau kad sioje knygoje yra per daug aprasyti daiktai o ne veiksmas veiksmas sukonkretintas tik tai aprasu bet as vistiekgerbiu sia knyga
2008 m. rugsėjo 05 d.
Marta
Labai patiko, kad sioje knygoje visada tvyro itampa...Noris vis skaityti suzinoti kas nutiko veliau.
2008 m. rugpjūčio 10 d.
Toffifee
5 žvaigždutės viską pasako.
2008 m. liepos 05 d.
xxx
tiesiog lieva knyga
2008 m. birželio 20 d.
marijus
liadas... puikiausia knyga
2008 m. birželio 19 d.
Karina
Visai nebloga, tačiau iš paskutinės knygos tikėjausi daugiau.Gal tiesiog pabodo, perskaičius jau septynias knygas, parašytas to paties žmogaus, tuo pačiu stiliumi, ir vis apie tą patį... Nepatiko, kad buvo išžudyta daugybė veikėjų -kam tiek žiaurumo?
2008 m. birželio 18 d.
agne
Nuostabiausia knyga kokia as skaiciau tik gaila kad paskutine...
2008 m. birželio 13 d.
Neri
Įspudinga knyga.
2008 m. birželio 12 d.
grazke
labai faina knyga!!!\r\nPerskaiciau visas dalis!bet pritariu ir AS nuomonei.
2008 m. gegužės 28 d.
Kornelija
As skaiciau sita knyga ji yra labai sauni niekada negalvojau apie toki saunu magijos pasauli aciu J.K Rowling. O siaip man labiausiai patiko ronio ir hermionos bucinys...
2008 m. gegužės 19 d.
Jus...tytė
Dar neperskaičiau. Na iš tikro dabar skaitau in English šią knygą, tai dar daaaaug liko perskaityti.:) bet turbūt tai bus tokia pat gera, kaip ir kitos HP knygos. Ką aš galiu pasakytti. J.K.Rowling yra be galo talentingas žmogus, sukūręs ištisą magijos pasaulį ir užvaldęs pusės pasaulio vaikų ir suaugusiųjų širdis. Ačiū.
2008 m. gegužės 06 d.
ignas
cool pati geriausi knyga...
2008 m. balandžio 14 d.
as
nereali knyga! tik galetu daugiau but aprasytas hario gyvenimas po 19 metu....
2008 m. balandžio 07 d.
evv
Sakykim, gera knyga, bet nusivyliau. Kaip paskutinė knyga galėjo būti ir geresnė...
2008 m. balandžio 07 d.
mantas
girdejau kad cia dar nepaskutine H.P knyga. J.K Rowling po trumpos pertraukos zada parasyti dar H.P knygu(bet cia tik gandai)\r\n
2008 m. balandžio 02 d.
Gaila
gaila kad tai paskutine dalis as jau perskaiciau visas isleistas H.P. knygas ir perziurejau visus isleistus angliskus H.P. filmus
2008 m. kovo 28 d.
eTeOnas
nebloga knyga, cia tikrai mazai zinok sex scenu xD kitose knygose daug daugiau buna:D per para perskaiciau knyga visai nk:)
2008 m. kovo 26 d.
edita
manau si knyga ne vaikams o kaip filmuosis juk ten prikista sex
2008 m. kovo 25 d.
Keira
si kniga ziauriai zauriai zauriai n-e-i-d-o-m-i ir bet gerai kad taip pigiai negalvojau kad knygos yr tokios pigios
2008 m. kovo 20 d.
....
Esu perskaiciusi visas H.P. knygas... kaip[ pradejau taip nebejo ir sustoti... Uzburianti knyga.. Ydomi.. Ytraukianti y veiksma ir visus isgyvenimus... Nusipirkau perskaiciau ir tikrai nenusivyliau... ;]
2008 m. kovo 20 d.
vycka*
ne-re-a-lu.\r\nsužavėjo, perskaičiau per \r\ndvi dienas, negalėjau atsitraukt.\r\nnerealybė ;oo\r\nlaukiam naujo Rowling stebuklo :}
2008 m. kovo 17 d.
Haris Poteris
laukiu nesulaukiu kada filmuosios
2008 m. kovo 15 d.
Raminta
ji kainuoja tik 43lt?????????????????kaip pigiai. nereali knyga
2008 m. kovo 15 d.
susižavėjęs
Perskaiciau..NUOSTABI, UZBURIANTI IR ZAVINGA.
2008 m. kovo 13 d.
zmogiuke
nuostabi knyga bet man nepatiko kad tiek veikeju iszude...
2008 m. kovo 12 d.
susižavėjęs.
Kaina tikrai verta knygos. Pats jau baiginėju skaityti ir tikrai galiu pasakyt- taio šedevras.
2008 m. kovo 12 d.
susižavėjęs
tai*
2008 m. kovo 08 d.
Bogey
Nenormali kaina kaip tokiai knygai.
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Fantastiniai gyvūnai 2. Grindelvaldo piktadarystės. Originalus scenarijus
J. K. Rowling
Internetu:
10,69 €
Knygyne*:
13,39 €
Haris Poteris ir Azkabano kalinys. 3 dalis
J. K. Rowling
Internetu:
9,99 €
Knygyne*:
11,89 €
Haris Poteris ir Fenikso brolija. 5 dalis
J. K. Rowling
Internetu:
11,99 €
Knygyne*:
15,69 €
Haris Poteris ir Išminties akmuo. 1 dalis
J. K. Rowling
Internetu:
8,99 €
Knygyne*:
11,89 €
Haris Poteris ir Netikras Princas. 6 dalis
J. K. Rowling
Internetu:
11,99 €
Knygyne*:
15,69 €
Haris Poteris ir paslapčių kambarys. 2 dalis
J. K. Rowling
Internetu:
8,99 €
Knygyne*:
11,89 €
Haris Poteris ir prakeiktas vaikas. Pirma ir antra dalys. Scenarijus
J. K. Rowling
Internetu:
9,39 €
Knygyne*:
11,79 €
Haris Poteris ir Ugnies taurė. 4 dalis
J. K. Rowling
Internetu:
12,59 €
Knygyne*:
15,79 €
Linkiu tau geros kloties
J. K. Rowling
Internetu:
6,99 €
Knygyne*:
9,19 €
Velniukas ir vieversiukas (2-as leidimas)
Selemonas Paltanavičius
Internetu:
4,89 €
Knygyne*:
6,99 €