Uždaryti

Privataus juridinio asmens vadovo fiduciarinės pareigos

-89%

Privataus juridinio asmens vadovo fiduciarinės pareigos

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Leidėjas: Teisinės informacijos centras
Išleidimo metai: 2007
Formatas: Kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 360
ISBN ar kodas: 9789955300090
Pirkite dabar!
Internetu: 1,99 €
Knygyne*: 17,90 €
Sutaupote: 15,91 € (89%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Privataus juridinio asmens vadovo fiduciarinės pareigos yra ypač svarbios privačiam juridiniam asmeniui ir su juo susijusiems subjektams. Vadovui nesilaikant fiduciarinių pareigų, kaip rodo praktika, atsiranda neigiamų padarinių ne tk minėtiems subjektams, bet ir visai valstybės ekonomikai.
Šioje monografijoje fiduciarinės pareigos išsamiai analizuojamos pirmą kartą Lietuvoje. Šis juridinių asmenų teisės institutas yra savitas tuo, kad konceptualiai traktuojama visa juridinių asmenų teisė. Todėl monografijoje įvertinami ir kai kurie kiti probleminiai juridinių asmenų teisės teoriniai ir praktiniai klausimai, tiesiogiai susiję su vadovo fiduciarinėmis pareigomis.
Ši knyga turėtų būti naudinga ne tik teisės teoretikams, bet ir tiems, kurie praktinėje veikloje taiko juridinių asmenų veiklą reglamentuojančius teisės aktu s.
Ši monografija rengta autoriui studijuojant Vilniaus universiteto Teisės fakulteto doktorantūroje.

PRATARMĖ

Privataus juridinio asmens vadovo fiduciarinės pareigos yra ypač svarbios privačiam juridiniam asmeniui ir su juo susijusiems subjektams. Vadovui nesilaikant fiduciarinių pareigų, kaip rodo praktika, atsiranda neigiamų padarinių ne tik minėtiems subjektams, bet ir visai valstybės ekonomikai.
Šioje monografijoje fiduciarinės pareigos išsamiai analizuojamos pirmą kartų Lietuvoje. Šis juridinių asmenų teisės institutas yra savitas tuo, kad konceptualiai traktuojama visa juridinių asmenų teisė. Todėl monografijoje įvertinami ir kai kurie kiti probleminiai juridinių asmenų teisės teoriniai ir praktiniai klausimai, tiesiogiai susiję su vadovo fiduciarinėmis pareigomis.
Stengiamasi integruotai apžvelgti privataus juridinio asmens vadovo fiduciarinės pareigas privačių juridinių asmenų valdymo kontekste, kartu atsižvelgiant ir į Europos juridinių asmenų teisės harmonizavimo procesus. Įvertinus privataus juridinio asmens fiduciarinių pareigų sampratą bei taikymą praktikoje ir susiejus su bendraisiais juridinių asmenų valdymo klausimais, galima plėtoti Lietuvos ir užsienio valstybių juridinių asmenų teisės problematikos analizę.
Ši knyga turėtų būti naudinga ne tik teisės teoretikams, bet ir tiems, kurie praktinėje veikloje taiko juridinių asmenų veiklą reglamentuojančius teisės aktus. Monografijoje siekiama teoriją susieti su praktika, pateikiama atitinkamo klausimo teorinė analizė įvertinama teismų praktikos kontekste. Darbas turėtų būti naudingas ir teisėkūros subjektams, nes nurodomi Lietuvos juridinius asmenis reglamentuojančių teisės aktų trūkumai. Analizuojami įdomūs ir aktualūs klausimai turėtų būti naudingi visiems besidomintiems juridinių asmenų teise.
Autorius viliasi, kad ši studija paskatins plačiau diskutuoti ne tik apie privataus juridinio asmens vadovo fiduciarinės pareigas, bet ir apskritai apie juridinių asmenų teisės situaciją Lietuvoje.
Ši monografija yra rengta studijuojant Vilniaus universiteto Teisės fakulteto doktorantūroje. Remiamasi tyrimais, kuriuos autorius atliko 2001—2005 metais studijuodamas Vilniaus universitete ir Hamburgo Makso Planko užsienio ir tarptautinės privatinės teisės institute (Vokietija). Disertacija „Įmonės vadovo fiduciarinės pareigos" buvo apginta Vilniaus universiteto Teisės mokslo krypties taryboje 2005 m. spalio 27 d.
Nuoširdžiai dėkoju Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Civilinės teisės ir civilinio proceso katedros vedėjui doc. dr. V. Mizarui, prof. habil. dr. V. Mikelėnui ir doc. dr. A. Taminskui už paramą rengiant disertaciją ir rašant šią monografiją. Esu dėkingas Hamburgo Makso Planko užsienio ir tarptautinės privatinės teisės instituto direktoriui prof. dr. Klausui f. Hoptui už suteiktą galimybę atlikti mokslinį tyrimą jo vadovaujamame institute ir už vertingus patarimus.
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Lietuvos etikos kodeksai, nuostatai, taisyklės
Sud. Gediminas Butkus
Internetu:
1,99 €
Knygyne*:
7,43 €
Žemės teisė (2-as leidimas)
Eduardas Monkevičius
Internetu:
8,69 €
Knygyne*:
12,15 €
Valstybės taryba Lietuvos teisinėje sistemoje 1928–1940
Mindaugas Maksimaitis
Internetu:
6,79 €
Knygyne*:
9,40 €
Lietuvos valstybės teisės aktai (1918 02 16 – 1940 06 15)
parengė V. Andriulis, R. Mockevičius, V. Valeckaitė
24,83 €
Lietuvos sprendimai 1563
Petras Roizijus
Internetu:
68,93 €
Knygyne*:
76,71 €
Draudimo sutarčių teisė
Tomas Kontautas
Internetu:
13,59 €
Knygyne*:
16,92 €
Petras Leonas. Raštai, 1-3 tomai
Vytautas Andriulis
70,96 €
Nekilnojamojo turto teisė: praktiniai aspektai
Smaliukas, Juodka, Beniušis ir partneriai | advokatų kontora
121,89 €
Lošimų reguliavimas: tarpdisciplininė azartinių lošimų studija
Artūras Grebliauskas, Samoilas Kacas, Aidas Petrošius, Linas Sesickas
Internetu:
16,99 €
Knygyne*:
23,39 €