Uždaryti

Vaizduotė. Iš kur kyla kūrybiškumas

Vaizduotė. Iš kur kyla kūrybiškumas

(2 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 3-6 darbo dienos
Leidėjas: Baltos lankos
Išleidimo metai: 2013
Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
Puslapių skaičius: 288
ISBN ar kodas: 9789955237341

Knyga šiuo metu NEPARDUODAMA

Tačiau jus tikrai sudomins

KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

arba

TOP NAUJIENA

Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole!

Anotacija

Ar žinote, kad kūrybingiausiose kompanijose tualetai projektuojami pastato širdyje, kad mėlyna spalva skatina kūrybiškumą, grupinis idėjų generavimas ne toks veiksmingas, o kūrybiškumas visai nėra kelių išrinktųjų privilegija?
Jonah Lehreris knygoje "Vaizduotė. Iš kur kyla kūrybiškumas", apžvelgdamas subtilius eksperimentus ir mokslinius tyrimus bei nagrinėdamas, kaip kūrybiškumas iš tiesų reiškiasi gyvenime, sugriauna ilgą laiką vyravusį mitą apie mūzas ir paslaptingas aukštesniųjų galių dovanas. Kūrybiškumas nėra nežemiškas reiškinys. Tai atskirų mąstymo procesų įvairovė, kurią perpratę galime veiksmingai panaudoti. Kūrybingumo impulsas yra įdiegtas į mūsų smegenų operacinę sistemą ir veikia joje kaip viena pagrindinių programų. Smegenys kiekvieną akimirką savaime kuria naujas asociacijas. Tereikia šiek tiek vaikiško atsainumo, leisti savo mintims nuklysti į svajas ir sutelkti dėmesį į tas akimirkas, kai gimsta įžvalgos.
Knygoje "Vaizduotė. Iš kur kyla kūrybiškumas" autorius atskleidžia Bobo Dylano rašymo metodą, pasakoja apie barmeną, kuris mąsto kaip chemikas, ir autistą banglentininką, išradusį naują čiuožimo bangomis judesį, kviečia apsilankyti interneto puslapyje, kuriame sprendžiami iš pirmo žvilgsnio neįveikiami uždaviniai, ir pažvelgti į kino studijos „Pixar“ užkulisius.
Kiekvienas iš mūsų galime būti išradingas ir kiekvieno indėlis į vis tobulėjantį ir sudėtingėjantį pasaulį yra esminis.

"Jonah Lehreris sklandžiai ir patraukliai derina mokslinius faktus ir sėkmės istorijas. Knygą Vaizduotė. Iš kur kyla kūrybiškumas tiesiog malonu skaityti, o autorius, rašydamas lakonišką prozą, pateikia naudingos informacijos."

Science Magazine

"Visi galime būti kūrybiškesni, tereikia žinoti kaip. O ši knyga tai atskleis."
New Scientist

Jonah Lehreris (Džona Lereris, gim. 1981) – amerikiečių žurnalistas, blogeris, keleto knygų autorius. Jo pagrindinės domėjimosi sritys yra psichologija, neurologija, tiksliųjų ir humanitarinių mokslų santykis.

Iš anglų kalbos vertė Agnė Šeibokaitė

TURINYS

TURINYS

Įžanga / 11

PAVIENIUI
1. Bobo Dylano smegenys / 23
2. Alfa bangos (mėlyname fonde) / 45
3. Atvertis / 71
4. Užsimiršimas / 101
5. Pašalietis / 129

DRAUGE
6. Q galia / 155
7. Trintis mieste / 189
8. Shajespeare'o paradoksas / 227

Epilogas / 263
Šaltiniai / 267
Rodyklė / 276

Atsiliepimai

2015 m. liepos 20 d.
Lina
Šauni knyga, parodanti, kaip mąstymo keitimas ir naujos idėjos gali sukurti aplinką, kurioje galima Tapti kūrybiškesniu. Tinka mokytojams (visokio tipo).
Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis