⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Aistis Mickevičius (g. 1976 m. gegužės 1 d. Vilniuje) – aktorius, renginių vedėjas, parfumeris, autorius.

Aistis Mickevičius augo ir mokėsi Vilniuje. Dar mokykloje jį patraukė scena ir jis pradėjo lankyti dramos būrelį. Sekėsi.

Aistis Mickevičius knygosTodėl Aistis nusprendė sukti šiuo keliu ir įstojo į Lietuvos teatro ir muzikos akademiją.

Vaidindamas įvairiuose spektakliuose aktorius suprato, kad jam nepatinka dramos žanras ir daug labiau traukia komedija. Taip pat savarankiškai asmenybei buvo sunku dirbti su žymiais režisieriais. Visgi aktorius suspėjo sukurti įsimintinų vaidmenų Nacionaliniame dramos teatre, Valstybiniame Jaunimo teatre, Vilniaus Mažajame teatre, „Domino“ ir kitur. Taip pat jis filmavosi kino filmuose.

Aisčio Mickevičiaus biografijoje daug įvairių projektų. Jis dalyvavo populiariose televizijos laidose, tokiose kaip „Šok su Manimi“, „Muzikinė kaukė“, „Žvaigždžių duetai“, „Kviečiu šokti“ ir kitose. Aistis ir pats veda įvairius renginius, o jo balsą daug metų buvo galima girdėti radijo stoties „M-1“ eteryje.

Aktoriaus kūrybą papildė ir kiek kitokio stiliaus kūriniai – jis ėmė kurti kvepalus bei aromatus namams, renginiams bei įvairioms kompanijoms. 2011 metais Aistis Mickevičius įsteigė nišinės parfumerijos prekinį ženklą „FUMparFUM“. Apie kvapų pasaulį vyras gali kalbėti daug ir įvairiose žiniasklaidos priemonės rasite ne vieną interviu ar komentarą šią tema. Pasitelkęs savo žinias Aistis Mickevičius įžengė ir į literatūros pasaulį.

2016-tais metais skaitytojams buvo pristatyta pažintinio žanro knyga „Kvepalai. Aromatų magija, arba olfaktorinės istorijos“. Šiuo leidiniu autorius pasistengė užpildyti visiškai tuščią nišą – dar nebuvo lietuvių autorių parengtų išsamių vadovų apie kvapų pasaulį.

Akivaizdūs Aisčio Mickevičiaus kūrybos bruožai – aistra pasirinktai sričiai, kuri jaučiama  kiekviename puslapyje. Knygos skaitytojai kviečiami pažinti žymiausius visų laikų kvepalus, garsiausius parfumerius, ryškiausius gamintojus, o taip pat kiekvienas ras universalių patarimų, kada, kuo ir kaip kvėpintis, kvapų pasaulio įžymybių citatų bei parfumerinių maršrutų.

Unikalią knygą „Kvepalai. Aromatų magija, arba olfaktorinės istorijos“ verta pirkti internetu ir susipažinti su aromatų burtais. Aistis Mickevičius teigia, kad jau ne tie laikai, kai geri produktai buvo kuriami tik Prancūzijoje ir kvepalai gali gimti net ir Lietuvoje.