0

Pirkėjų atsiliepimai

Būtasis laikas. Unikali grafinė-literatūrinė Aisčio Mickevičiaus jaunystės dėlionė

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-14 Eidilė

Plona, tačiau puiki knygelė, apie gražią asmenybę Aistį Mickevičių.


2022-08-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Būtasis laikas. Unikali grafinė-literatūrinė Aisčio Mickevičiaus jaunystės dėlionė" aprašymas

Knygoje „Būtasis laikas. Unikali grafinė-literatūrinė Aisčio Mickevičiaus jaunystės dėlionė“ – aktoriaus, kvapų ir vizualinio menininko, radijo ir TV laidų vedėjo Aisčio Mickevičiaus poezija ir piešiniai. Autorius kviečia pasinerti į unikalią kelionę po žavingus jaunystės metus, po būtąjį laiką – mintis ir jausmus.

„Esu tas, kuris nemėgsta gręžiotis į praeitį, nors joje būta gražių, prasmingų įvykių, įdomių žmonių, o visa per ilgus metus sukaupta patirtis, be abejo, yra vertinga. Nesu sentimentalus, o gal nenoriu toks būti. Mane domina dabartis ir ateitis, ypač ateitis. Būsimasis, o ne būtasis laikas. Bet… Ateina momentas, kai sustoji, atsikvepi, apsidairai ir pamatai visas savo gyvenimo atkarpas ryškioje šviesoje. Šioje netikėtoje grafinėje-literatūrinėje dėlionėje – mano jaunystė. Čia rasite būtojo laiko ženklus, mintis ir jausmus. To laiko nebėra, to Aisčio Mickevičiaus nebėra, o iš dabartinės perspektyvos daug kas gali pasirodyti naivu, bet jautru ir tikra.“
Jūsų Aistis

Aistis Mickevičius – profesionalus aktorius, radijo ir TV laidų vedėjas, kvapų ir vizualinis menininkas. Parfumerijos pasauliu susidomėjęs prieš daugiau nei 15 metų, pradžioje tik kolekcionavo ir tyrinėjo aromatus, vėliau mokėsi parfumerio amato ir įkūrė visame pasaulyje populiarėjantį prekės ženklą FUMparFUM.

„Šiame rinkinyje veriasi durys į laiką, kurio jau nėra. Poezija išverčia mūsų vidinę patirtį į žodžius arčiausiai originalo. Jauni išsirašome eilėmis tam, kad vėliau, subrendę, pagyvenę, seni pamatytume save tikrus. Skliaustai atsidaro, juose suspurda baugi gelmė, tada jie užsidaro. Žaidimas žaižaruoja nežeisdamas.“
Rašytoja Sandra Bernotaitė


  • Autorius: Aistis Mickevičius
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094843471

Kiti taip pat domėjosi


2021-05-17

Na kažkaip galėtų būti ir daugiau informacijos, biografijos, atsiminimų. Man pasirodė trumpoka.

2021-05-14

Plona, tačiau puiki knygelė, apie gražią asmenybę Aistį Mickevičių.

Parašykite atsiliepimą apie "Būtasis laikas. Unikali grafinė-literatūrinė Aisčio Mickevičiaus jaunystės dėlionė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Būtasis laikas. Unikali grafinė-literatūrinė Aisčio Mickevičiaus jaunystės dėlionė", Aistis Mickevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aistis Mickevičius su knyga "Būtasis laikas. Unikali grafinė-literatūrinė Aisčio Mickevičiaus jaunystės dėlionė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Būtasis laikas. Unikali grafinė-literatūrinė Aisčio Mickevičiaus jaunystės dėlionė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aistis Mickevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Būtasis laikas. Unikali grafinė-literatūrinė Aisčio Mickevičiaus jaunystės dėlionė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Būtasis laikas. Unikali grafinė-literatūrinė Aisčio Mickevičiaus jaunystės dėlionė" perkama kartu