⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Anne Rice (tikrasis vardas Howard Allen O'Brien, g. 1941 m. spalio 4 d., Naujajame Orleane) - viena perkamiausių amerikiečių autorių, rašančių gotikine ir religine tematika, scenaristė ir režisierė.

Žinomiausias romanas "Interviu su vampyru", kurį išgarsino 1994 m. pasirodęs to paties pavadinimo filmas.

Anne Rice knygosFilme vaidino tokios žvaigždės kaip Brad Pitt, Tom Cruise, Antonio Banderas.


Anne Rice gimė Naujajame Orleane katalikiškoje airių imigrantų šeimoje. Tėvas Howard O'Brien, laisvalaikiu rašantis ir užsiimantis skulptūra, dirbo pašte. Motina Katherine Allen O'Brien buvo alkoholikė ir pamaldi katalikė. Šeimoje augo keturios mergaitės. Po motinos mirties tėvas vedė antrą kartą ir su šeima persikėlė gyventi į Teksasą. Vyresnioji Anne sesuo - Alice O'Brien - taip pat žinoma rašytoja.


Tėvai Anne Rice pavadino vyrišku vardu Howard, nes mama tikėjosi, kad vyriškas vyras užtikrins sėkmę ateityje. Tačiau jau pirmąją dieną katalikiškoje mokykloje rašytoja prisistatė kaip "Anne".

Po mokyklos Anne baigė žurnalistikos kursus, vėliau įstojo į San-Francisko universitetą, mokėsi Berklio universitete. Po metų ištekėjo už Stan Rice, poeto ir dailininko. 1966 m. jiems gimė dukra, kuri būdama penkerių metų mirė nuo leukemijos.


Pirmasis literatūrinis bandymas - apsakymas apie du nusižudžiusius berniukus iš Marso, kurį rašytoją parašė penktoje klasėje.

1976 m. Anne perrašė savo 1969 m. parašytą apsakymą ir išleido jį kaip romaną "Interviu su vampyru". Šis romanas išgarsino rašytoją visame pasaulyje.


1978 m. gimė sūnus Kristoferis, kuris taip pat vėliau parašė keletą romanų.

2002 m. nuo galvos auglio mirė Anne vyras, o 2003 m. rašytojai buvo atlikta operacija, po kurios ji sublogo 55 kilogramais.Skirtingais slapyvardžiais Anne Rice sukūrė keletą istorinių ir erotinių romanų. Sėkmingajam savo romanui "Interviu su vampyru" parašė scenarijų serialui. Vėliau pasirodė romano "Interviu su vampyru" tęsiniai - "Lestatas" ir "Prakeiktųjų karalienė".