0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Daiva Vaitkevičiūtė – rašytoja prozininkė, žurnalistė, dirbanti ir gyvenanti Šilalėje. Meilės romanų autorė, viena iš populiarių lietuviškų serialų „Nekviesta meilė“, "Nemylimi", "Svetimi", "Pasmerkti" ir „Moterys meluoja geriau“ scenarijų kūrėjų.

D. Vaitkevičiūtė kuria tiek populiarius moteriškus romanus, tiek ir knygas vaikams.

Daiva Vaitkevičiūtė knygosRašytoja literatūroje debiutavo 2001 metais su kūriniu „Monikai reikia meilės“. Moterų itin skaitomi romanai yra „Monikai reikia meilės“, „Kamilė nori mirti“, „Pasimatymas su žudiku“, „Moterys meluoja geriau“. Pagrindinė romanų tema yra vyrų ir moterų santykių peripetijos.

Fantastinė apysaka vaikams „Marius Pietaris ir burtų knyga“ sąmoningai ir atvirai imituoja „Hario Poterio“ koncepciją. Tačiau lietuvių autorės sugalvotame pasaulyje daug lietuvių tautosakos, mitologijos motyvų, klasikinės literatūros parafrazių. „Trise prieš mafiją“ – kita pasisekimo sulaukusi šios autorės knyga, bene pirmoji lietuvių detektyvinė apysaka, skirta paaugliams, kurioje D. Vaitkevičiūtė paliečia vaikų globos namų auklėtinių gyvenimo problemas.

2001 m. įkūrė Šilalės miesto bendruomenės centrą ir buvo išrinkta jo pirmininke.

Dirbo laikraštyje "Šilo aidas", Šiaulių koncertinės įstaigos "Saulė" administratore.