⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Didžiosios knygnešių bylos. Dokumentų rinkinys

Kaina: 7,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 7.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Didžiosios knygnešių bylos. Dokumentų rinkinys" aprašymas

Leidinyje "Didžiosios knygnešių bylos. Dokumentų rinkinys" skelbiami 1864–1904 metų knygnešių ir knygnešystės epochos dokumentai, saugomi Lietuvos ir Rusijos archyvuose. Rusijos imperijos teisėsaugos institucijose buvo sukaupta daug baudžiamųjų bylų apie draudžiamos lietuviškos spaudos platinimą ir platintojus. Dokumentų rinkinyje spausdinama archyvinė medžiaga apie vyskupo Motiejaus Valančiaus iniciatyva atsiradusią pirmąją knygnešių organizaciją ir vėliau įkurtas penkias knygnešių draugijas: Garšvių bendrovę, „Atgają“, „Sietyną“, „Artojų“ ir „Lietuvos tarnų“. Pateikiama ir Rusijos imperijos teisėsaugos įstaigų parengta analitinė bei statistinė medžiaga.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Didžiosios knygnešių bylos. Dokumentų rinkinys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Istoriniai dokumentai

Algimantas Katilius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Didžiosios knygnešių bylos. Dokumentų rinkinys", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Didžiosios knygnešių bylos. Dokumentų rinkinys" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Didžiosios knygnešių bylos. Dokumentų rinkinys" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Didžiosios knygnešių bylos. Dokumentų rinkinys"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algimantas Katilius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Didžiosios knygnešių bylos. Dokumentų rinkinys" perkama kartu