0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lotynų kalba: vadovėlis teisininkams

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Lotynų kalba: vadovėlis teisininkams


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 8.29 SoldOut
Knygos "Lotynų kalba: vadovėlis teisininkams" aprašymas
Į vadovėlį "Lotynų kalba" be tradicinių skyrių įtraukti: Romėnų teisės terminai, Apibrėžimai, Frazeologija. Šių skyrių medžiaga padės rašant kursinius, bakalaurų bei magistrų darbus, rengiant pranešimus, kai būtini Europos valstybių teisės istorijos elementai.

Šiuo vadovėliu galės naudotis ne tik studentai, bet ir visi, kas savo darbe susiduria su Europos teisės istorija, lotyniškos kilmės tarptautine leksika, romėnų teisės terminais - istorikai, politikai, mokytojai.


Parašykite atsiliepimą apie "Lotynų kalba: vadovėlis teisininkams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lotynų kalba: vadovėlis teisininkams, kurią skaitytojams dovanoja Aleksandra Teresė Veličkienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aleksandra Teresė Veličkienė su knyga Lotynų kalba: vadovėlis teisininkams jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lotynų kalba: vadovėlis teisininkams patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aleksandra Teresė Veličkienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lotynų kalba: vadovėlis teisininkams palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lotynų kalba: vadovėlis teisininkams" perkama kartu