0
Nusipiešk gyvenimą, kokio nori. Fraktalinių piešinių knyga
10.99 OutOfStock

Nusipiešk gyvenimą, kokio nori. Fraktalinių piešinių knyga

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Nusipiešk gyvenimą, kokio nori. Fraktalinių piešinių knyga

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 24x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 200
  • ISBN ar kodas: 9786094662072

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Esu Brigita Paulauskienė, sertifikuota fraktalinio piešimo metodo mokytoja, piešianti fraktalinius piešinius nuo 2004 m. Vedu seminarus Lietuvoje ir užsienyje.
Šioje knygoje – mano dvylika metų kaupta fraktalinio piešimo metodo praktinė patirtis, susipinanti su jogos filosofija ir profesionaliu meniniu pasirengimu.
Fraktaliniai piešiniai pakeitė mano gyvenimą, šiandien esu iš tiesų laimingas žmogus.
Siūlau ir jums nusipiešti gyvenimą tokį, kokio norite.
Kaip?

Jeigu jaučiate, kad atėjo metas ką nors gyvenime keisti, bet nežinote, nuo ko pradėti, jeigu daug kas neaišku, kankina nesutarimai šeimoje, jeigu liūdna be priežasties, jei bijote imtis pokyčių ar negalite įveikti savęs, jeigu negalite suvokti, kas vyksta jūsų viduje, – fraktaliniai piešiniai gali būti tie vedliai, aiškintojai ir padėjėjai, kurių ieškojote, patys to nežinodami.
Ši knyga skirta visiems tiems, kas nori atpažinti savo dvasios būsenas ir savo gyvenimo situacijas, suvokti jas, o paskui keisti ar koreguoti. Tai galima padaryti per fraktalinius piešinius.
Ši knyga išmokys, kaip juos piešti, kaip piešiant stiprinti savo dvasinę būseną, rasti ramybę ir paveikti įvykius, nutinkančius jūsų gyvenime. Nebūtina mokėti piešti. Fraktalinius piešinius kurti gali kiekvienas, nulaikantis rankoje pieštuką. Tačiau jeigu piešti jau mokate – šis metodas gali atverti naują požiūrį į piešimą, suteikti įkvėpimo ir naujumo pojūtį. Ir, be abejonės, tai – galingas instrumentas savo gyvenimui tobulinti.
Džiaugiuosi už jus – tuos, kuriems tuoj atsivers naujas pasaulis. Esu drauge su jumis – tais, kurie šiuo keliu eina nebe pirmus metus.
Imkite į rankas pieštukus ir popieriaus lapą. Pradėkime.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu