0

Šiaurietiškasis ėjimas kiekvienam

  • Nuolaida knygai -39%
Internetu: 3,99 €
Knygyne: 6,49 €*
Sutaupote: 2.50 € (39%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Šiaurietiškasis ėjimas kiekvienam

  • Leidėjas: Tikra knyga
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 96
  • ISBN ar kodas: 9786098142013

2020-04-30 3.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Šioje pirmojoje lietuviškoje knygoje apie šiaurietiškąjį ėjimą "Šiaurietiškasis ėjimas kiekvienam" kineziterapeutas ir šiaurietiškojo ėjimo instruktorius Valdas Tautkus supažindina su šiaurietiškuoju ėjimu, atskleidžia jo galimybes, privalumus bei poveikį sveikatai.


Kada žengtas pirmasis istorinis žingsnis su lazdomis, diskutuojama ligi šiol. Tačiau vienas faktas yra tikras: ši fizinė veikla pradėta propaguoti paskutiniame praėjusio amžiaus dešimtmetyje. Manoma, kad jau nuo ketvirtojo dešimtmečio pradžios Suomijos lygumų slidininkai lazdas naudojo per vasaros treniruotes.

1997 metais pradėtos gaminti specialios lazdos, šis ėjimo metodas ėmė sklisti po pasaulį ir pamažu populiarėti ne tik tarp sportininkų.


Ar žinote, kad:

- Apie 70 proc. lėtinių neinfekcinių ligų kyla būtent dėl nepakankamo judėjimo.

- Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis dėl fizinio aktyvumo stokos pasaulyje kiekvienais metais miršta apie 3,2 mln žmonių.

- Kai trūksta fizinio aktyvumo, pradeda nykti raumenys (tarp jų ir širdies raumuo), kyla nugaros ir galvos skausmų, kamuoja širdies kraujagyslių ligos, didėja kraujospūdis, atsiranda virškinimo problemų, antsvoris, II tipo diabetas, artrozė, osteoporozė, tampame neatsparūs stresui bei su juo susijusioms ligoms, silpsta imuninė sistema, didėja rizika susirgti vėžiu.


Ši pirmoji lietuviška knyga apie šiaurietiškąjį ėjimą skirta ne tik išsamiai supažindinti su šiaurietiškuoju ėjimu, atskleisti jo galimybes, pranašumus ir poveikį sveikatai. Knygos "Šiaurietiškasis ėjimas kiekvienam" misija - priminti vieną svarbiausių gyvenime tiesų, kad... REIKIA EITI!

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu