⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aplink pasaulį su mada

2023-06-30 16.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Aplink pasaulį su mada" aprašymas

Tikriausiai bent kartą gyvenime susimąstėte, kaip žmonės rengiasi Šiaurės ašigalyje, Sacharos dykumoje ar kitose pasaulio vietose. „Aplink pasaulį su mada“ – tai virtuali kelionė po skirtingas kultūras, suteikianti daug informacijos apie pačių įvairiausių šalių aprangą istorinių įvykių fone, pavyzdžiui, apie tuos laikus, kai Brazilija buvo Portugalijos kolonija, arba britų karališkąją šeimą ir iš kartos į kartą jai taikomą griežtą protokolą. Taip pat aptariami geografiniai, kultūriniai ir kiti veiksniai, turintys įtakos žmonių drabužiams Pietų Afrikoje, Peru, Indijoje bei arabų šalyse.

Knygos „Aplink pasaulį su mada“ tikslas – paaiškinti, kaip istorija ir kultūra keitė tradicinius kostiumus, kaip ir kodėl jie buvo dėvimi praeityje, o kai kuriais atvejais tebenešiojami ir šiandien. Kiekviename skyriuje vaizdžiai pasakojama, kaip žmonės savo apranga išreiškia tradicijas, etninę kilmę ir tikėjimą. Be to, pristatomi įdomūs ir aktualūs dalykai, tokie kaip tvari mada ir naujos drabužių gamybos technologijos, suteikiančios galimybę net musulmonėms profesionaliai sportuoti nepaminant savo religinių įsitikinimų.


  • Autorius: Gabriela Romitti Rossi, Joana Cataldo
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 30x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094940392
  • Vertėjas: Kristina Tamulevičiūtė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Aplink pasaulį su mada"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie madą

Gabriela Romitti Rossi, Joana Cataldo pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Aplink pasaulį su mada", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Aplink pasaulį su mada" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Aplink pasaulį su mada" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Aplink pasaulį su mada"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gabriela Romitti Rossi, Joana Cataldo tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Aplink pasaulį su mada" perkama kartu