0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Grožio galia

Kaina internetu: 38,99 €
Kaina knygyne: 42,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (10%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 38.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Grožio galia" aprašymas

"Grožio galia" pristato Lietuvos moteris - grožio ikonas.


Unikalus leidinys "Grožio galia" įkvėps kiekvieną skaitytoją ir mados gerbėją eksperimentuoti, labiau pasitikėti savimi, išryškinti savitumą, nustebinti ir sužavėti įstabiais įvaizdžiais aplinkinį pasaulį.

Kūrybinis projektas atskleidė žinomų moterų grožio metamorfozes pagal skirtingų laikmečių madą.


"Talentingos moterys iš kultūros, verslo, sporto ir pramogų pasaulio artistiškai įkūnijo legendinius grožio etalonus. Jas įamžino meninės mados fotografas Tomas Kauneckas."

Olga Wiseman

Turinys

Turinys


4-5 Autorės žodis

6-7 Įvadas

8-9 Projektas

13-21 Senovės grožio samprata ir etalonai

25-33 Populiariausių plaukų šukuosenų istorija ir kilmė

41-43 1900-1920 Meilės vergės

45-47 1920-1930 Nebyliojo kino deivės

49-51 1930-1940 Prieškario glamūro žvaigždės

53-55 1940-1950 Karo metų sekso simboliai

57-63 1950-1960 Pokario prabangos stileivos

65-67 1960-1970 Pop-art'o epochos žaismės

69-71 1970-1980 Naujojo romantizmo dievaičiai

73-75 1980-1990 Patrakusio dešimtmečio amazonės

77-79 1990-2000 Amžiaus pabaigos eko spartuolės

81-93 Šiuolaikiniai madingi įvaizdžiai

95-97 Makiažo patarimai

98 -101 Moterys - gražios pačios sau

103 -105 Moters grožis pagal vyrus

107-109 Padėka

112-113 Rėmėjai

114-116 Šaltiniai

Autorės žodis

Autorės žodis


Viskas sukusi ratu ir vieno dieną sugrįžta. Visatoje, gamtoje, kiekvieno žmogaus gyvenime viskas sukasi spiralės ratu, cikliškai kartojasi.


Žemė, planetos visi dangiški kūnai sukasi apie savo ašį. Sukasi ne tik žmogaus, bet ir gamtos amžinasis ratas po pavasario ateina vasara, ruduo, žiema ir... vėl ateina pavasaris. Protėviai kažkada pagarbiai pakluso metinio Saulės ciklo - legendinio Rėdos rato ritmui.

Natūralu, jog ir grožio stereotipai, stilius bei mada sukasi ratu, lyg didysis apžvalgos ratas didmiesčių atrakcionuose. Šis dėsningumas galioja drabužių, avalynės, rankinių, interjero madoms, netgi pačiai grožio sąvokai. Tai, kas rytoj bus gražu, buvo gražu ir praeitais laikais. Šiuolaikiniame pasaulyje globalizacija ir vėl pasuko ratą natūralumo link. Mūsų močiutės gyveno natūraliai ir ekologiškai ne dėl mados, o dėl to, jog neturėjo galimybių gyventi kitaip.

Paradoksalu ir mes šiandien sparčiai gręžiamės į gamtinę gyvenseną, bet - jau dėl naujų technologijų pažangos, iš pagarbos tausojamai aplinkai.

Jau nuo vaikystės man patiko spalvos, mėgau tapyti, kurti ir domėtis grožiu, mada ir jos tendencijomis. Gilindamasi j istoriją, pastebėjau, jog mada periodiškai kartojasi, tapo smalsu sužinoti daugiau apie jos kilmę, kaitą ir raidos priežastis. Skirtingų istorinių kultūrų grožio etalonai ir praėjusio amžiaus greita mados kaita įkvėpė, įkvepia ir įkvėps daugelį pasaulio dizainerių. Prisipažinsiu, jog įkvėpimo ir idėjų irgi nuolat semiuosi iš praeities.

Susidomėjusi ir kaupdama informaciją apie grožį bei madą, panūdau pasidalinti įdomiomis žiniomis. Norėjosi jas pateikti ypatingai, padovanoti kūrybinę šventę sau ir kitiems. Taip gimė projektas „Grožio galia". Čia žinomos Lietuvos moterys įsikūnijo į legendines asmenybes, į grožio etalonus, kurie jau tapo istorija. Drauge su kūrybine komanda sukūrėme šiek tiek stilizuotą, madingą, šiuolaikinį įvaizdį su retro dvasia gražioms ir veiklioms moterims.

Svarbiausia, jog buvo išsaugotos tam tikram laikotarpiui būdingos detalės. Projekto dalyvių žavesys įkvėpė sukurti joms išraiškingiausius įvaizdžius pagal išskirtinius veido ir asmenybės bruožus. Siekiau išreikšti ir savo meninį požiūrį, kuo originaliau atskleisti, kaip jas matau aš pati kaip stiliaus kūrėja.

Ar tikrai reikia vaikytis madų? Ar viskas gražu, kas yra madinga?

Senovės kinų išmintis sako, jog nuo pat vaikystės dienų moteriai yra svarbiausia rinkti, įsisavinti ir kaupti energiją. Tai jos likimo gairės. Energiją spinduliuojanti moteris vyrui lyg pavasario tyras šaltinis, kuris suteikia stiprybės. Išsekusi moteris, deja, negali suteikti aplinkai gyvybingumo, padėti ir vyrui atgauti jėgas. Ji lyg tuščias šulinys, kuris negali numalšinti troškulio. Moteriškumas nedera su veiksmais, kurie sukelia vidinį konfliktą ir neigiamas emocijas. Moteris viską daro iš meilės, su meile ir dėl meilės.

Man regis, moteriškumą ugdo užsiėmimai, kurie teikia malonumą ir atveda į vidinę harmoniją dainavimas, piešimas, šokis, muzika.

Laimė, jei moteris turi visišką laisvę išreikšti save ir nušviesimi pasaulį per kūrybą. Juk ji turi ypatingą misiją būti neišsenkančiu džiaugsmo, energijos, optimizmo, grožio šaltiniu ir šilumos židiniu šeimai, artimiesiems. Kiekvienai moteriai svarbu žinoti, kad ji yra graži. Tai suteikia visavertiškumo jausmą. Komplimentai moters grožiui daro stebuklus ji tampa švelni, maloni, žaisminga ir atsiskleidžia visu dailumu lyg gražiausias gėlyno žiedas, įžvalgus vyras žino, kaip įkvėpti mylimą moterį jaustis dar gražesne. Kuo daugiau jis ja rūpinasi, tuo labiau ji sužydi ir nepaliauja dalintis moteriškos energijos šiluma ir šviesa.

Projektu „Grožio galia" noriu paskatinti diskusiją moteriško grožio ir mados amžina tema, galbūt išsiaiškinti, kodėl grožio sąvoka tampa vis reikšmingesnė.

Tikiu, jog ši knyga ne tik leis leis pasigrožėti Lietuvos grožio ikonomis, bei ir paskatins kiekvieną moterį nebijoti eksperimentuoti, pasitikėti savimi, būti unikalia ir skleisti grožio kerus, stebinti ir žavėti, nuostabiais įvaizdžiais aplinkinį pasaulį.

  • Autorius: Olga Wiseman
  • Leidėjas: Olga Wiseman
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 116
  • Formatas: 19x27, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099548692

Parašykite atsiliepimą apie "Grožio galia"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Grožio galia", kurią skaitytojams dovanoja Olga Wiseman. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Olga Wiseman su knyga "Grožio galia" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Grožio galia" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Olga Wiseman. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Grožio galia" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Grožio galia" perkama kartu