0

Pirkėjų atsiliepimai

Pirmoji melodija. Pradedančiojo saksofonininko knyga

Kaina: 30,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 30.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pirmoji melodija. Pradedančiojo saksofonininko knyga" aprašymas

Knyga skirta visiems pradedantiems saksofonininkams, nesvarbu, ar jie maži ar suaugę. Joje nemažai pagalbos savarankiškam mokymuisi, tačiau primygtinai rekomenduoju pradėti su mokytojo pagalba. Mažiesiems jos reikia nuolat, vyresnieji gali konsultuotis rečiau, bet būtinai su patyrusiu pedagogu.

Kai kas nuolat kalba apie bendras muzikantų ugdymo programas ir jiems neateina į galvą, jog menų pedagogikoje reikalinga visai kitokia samprata. Nerasite čia ir iš anksčiau mums pažįstamo ir nusistovėjusio metodinio nuoseklumo. Šiandien mokiniai leidžia kurti visai kitokį mokymą, kuriame nuoseklumo muzikoje man dar nepavyko išsiaiškinti. Tačiau išlieka svarbiausi 4 dalykai:

1) „didelė” širdis,
2) gyvas, gražus, sodrus garsas, nes muzika garsų menas,
3) solidi technika,
4) kartojimas, gludinimas, kartojimas, gludinimas.

Šioje knygoje pagrindai akademiniai, tačiau rasite nemažai aliuzijų į universalų muzikavimų. Dauguma pasuks link džiazo, nes akademinis muzikavimas reikalauja ypatingo darbštumo bei gabumų. Nėra knygoje daug bendros muzikos teorijos. Palieku tai mokytojams. Sudėjau tik svarbiausius dalykus, kurie man pasirodė būtini, kai nėra šalia mokytojo.

Žinau, kad kūriniai mažiesiems mums yra labai vertingi, todėl čia dalinuosi savo parašytomis pjesėmis, kurių yra 15, kad daugumą užduočių darydami turėtumėt po ranka ne tik pratybas, bet ir melodinę pagalbą.

Kaip naudotis? Paminėsiu tik savo patirtį. Kaip matysite, medžiaga skirta gana intensyviam mokymuisi, nes dažnai užduotys lengvai paklūsta mokiniams, todėl kas savaitę žingsniuojame tolyn. Leidžiu paišdykauti ir pagrot „bet kaip”. Sudėtingesnės atkarpos gali būti išmoktos paviršutiniškai, nieko tokio - vėliau sugrįšim.

Tačiau kai kurių savaičių temos nesibaigia po savaitės, o yra nuolat kartojamos. Reikėtų pakartoti kuo dažniau, ypač kai susiduriame su klūtimis, atitinkančiomis konkrečios savaitės temą, pavyzdžiui: antroji, šeštoji, septintoji, dešimtoji, dvyliktoji savaitės (sunkias savaites atpažinsite patys). Studijuodami „Pirmąją melodiją” pajausite, kurios temos pasiduoda greitam mokymuisi ir kurias galima bus prisiminti dvejus ar trejus metus.

Knygą suskirsčiau savaitėmis, nes vidutiniškai 3-5 kartus sugrįžtam prie senos temos, žinoma, tik dėl to, kad įsisavintume. Jei paskaičiuosite, tai atsižvelgdami į vaikų gabumus, knygą naudosite dvejus, trejus metus. Nors žinant mokinių prigimtinių gabumų įvairovę galima išsiplėsti ir iki penkerių metų studijų. Svarbu neapsiriboti vien šia knyga.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pirmoji melodija. Pradedančiojo saksofonininko knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Žinynai

Sigitas Stalmokas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pirmoji melodija. Pradedančiojo saksofonininko knyga", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pirmoji melodija. Pradedančiojo saksofonininko knyga" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pirmoji melodija. Pradedančiojo saksofonininko knyga" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pirmoji melodija. Pradedančiojo saksofonininko knyga"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sigitas Stalmokas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pirmoji melodija. Pradedančiojo saksofonininko knyga" perkama kartu