0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lingua Latina ad usum medicinae studentium

Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (34%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2006-04-24 Aseiten

Turiu si vadoveli.Teko is jo mokytis. Mano specialybei ( kineziterapija) jis buvo kiek per sudetingas, bet isties labai idomus,tekstai lengvai skaitomi, vadoveliu patogu naudotis.


2021-09-30 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lingua Latina ad usum medicinae studentium" aprašymas

Antroji pataisyta laida
Vadovėlis skirtas aukštųjų ir aukštesniųjų mokyklų studentams medikams. Jį sudaro trys dalys. Pirmojoje dalyje pateikiami anatomijos ir histologijos tekstai lietuvių ir lotynų kalbomis, šalia pridedama lotyniškų posakių ir patarlių. Į pirmąją dalį taip pat įtrauktas skyrius apie receptą, Hipokrato biografija ir priesaika. Antrąją dalį sudaro gramatika ir žodžių darybos pagrindai. Jame duodami ir graikų kalbos pradmenys. Trečioji dalis – abėcėlinis lotynų–lietuvių ir lietuvių–lotynų kalbų medicinos terminų žodynėlis.2006-04-24

Turiu si vadoveli.Teko is jo mokytis. Mano specialybei ( kineziterapija) jis buvo kiek per sudetingas, bet isties labai idomus,tekstai lengvai skaitomi, vadoveliu patogu naudotis.

Parašykite atsiliepimą apie "Lingua Latina ad usum medicinae studentium"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Bendrosios medicinos praktikos knygos

Sabina Filipazak-Nowicka, Zofia Grech-Zmijewska parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lingua Latina ad usum medicinae studentium", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lingua Latina ad usum medicinae studentium" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lingua Latina ad usum medicinae studentium" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lingua Latina ad usum medicinae studentium"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sabina Filipazak-Nowicka, Zofia Grech-Zmijewska tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lingua Latina ad usum medicinae studentium" perkama kartu