TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Pradinis ir specialusis suaugusiųjų gaivinimas. Būklės po gaivinimo

Kaina: 9,59 €
Kaina su kodu: 6,71 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-12-31 9.588 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pradinis ir specialusis suaugusiųjų gaivinimas. Būklės po gaivinimo " aprašymas

Organizmo mirtis – tai gyvybinių organizmo funkcijų: kraujotakos, kvėpavimo, nervų sistemos – veiklos išnykimas. Staigus širdies sustojimas yra pagrindinė mirties priežastis Europoje. Kritinių būklių metu atlikti neatidėliotini veiksmai gali ne tik išgelbėti žmogaus gyvybę, bet ir nulemti tolesnes išeitis.

Mokomojoje knygoje, parengtoje pagal Europos gaivinimo tarybos 2021 m. gaires, rasite informaciją, kaip atpažinti kritines būkles, kviesti pagalbą ir kokius neatidėliotinus pirmosios pagalbos veiksmus atlikti gaivinant už ligoninės ribų ar ligoninėje. Knygoje „Pradinis ir specialusis suaugusiųjų gaivinimas. Būklės po gaivinimo“ glaustai ir vaizdžiai pateikiami pradinio ir specialiojo gaivinimo algoritmai, nurodomos dažniausiai pasitaikančios kraujotakos išnykimo priežastys bei jų gydymo principai. Aptariamos dažniausios gaivinimo pasekmės – būklės po gaivinimo, taip pat su paciento gaivinimu bei gyvybės palaikymu susiję etiniai aspektai.

Knyga „Pradinis ir specialusis suaugusiųjų gaivinimas. Būklės po gaivinimo“ skirta įvairių specialybių gydytojams, rezidentams, studentams bei slaugytojams. Autoriai tikisi, kad leidinys suteiks reikalingų žinių ir įgalins jas taikyti praktikoje, susidūrus su kritinėmis būklėmis.Parašykite atsiliepimą apie "Pradinis ir specialusis suaugusiųjų gaivinimas. Būklės po gaivinimo "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos medicinos knygos

Aistė Aleknavičienė, Dalia Gineitytė-Ozolinčė, Ieva Jovaišienė, Jūratė Šipylaitė, Marija Svetikienė, Tomas Jovaiša pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pradinis ir specialusis suaugusiųjų gaivinimas. Būklės po gaivinimo ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pradinis ir specialusis suaugusiųjų gaivinimas. Būklės po gaivinimo " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pradinis ir specialusis suaugusiųjų gaivinimas. Būklės po gaivinimo " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pradinis ir specialusis suaugusiųjų gaivinimas. Būklės po gaivinimo "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aistė Aleknavičienė, Dalia Gineitytė-Ozolinčė, Ieva Jovaišienė, Jūratė Šipylaitė, Marija Svetikienė, Tomas Jovaiša tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pradinis ir specialusis suaugusiųjų gaivinimas. Būklės po gaivinimo " perkama kartu