Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Šamaniškas bitės kelias. Senoji bitininkų išmintis ir gydymas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 2.99 SoldOut

Knygos „Šamaniškas bitės kelias. Senoji bitininkų išmintis ir gydymas“ aprašymas

Gali būti, kad bičių šamanizmas yra seniausia ir paslaptingiausia šamanizmo atšaka. Šis šamanizmas egzistuoja visame pasaulyje, kur yra bičių. Net ir kinų akupunktūra, manoma, galėjo kilti iš senoviškos kūno meridianų sugėlimo praktikos.

Šiuose autoritetinguose etnografijos ir dvasios memuaruose „Šamaniškas bitės kelias. Senoji bitininkų išmintis ir gydymas“ Žiedadulkių Kelio vyresnysis Simonas Buxtonas pirmą kartą atveria šios tradicijos išskirtinumą: jos subtilų protą, vaizdus, garsus, kvapus, unikalias ceremonijas, kurios iki šiol buvo žinomos tik išrinktiesiems. Pats to nežinodamas, pirmą kartą Žiedadulkių Keliu žengė būdamas devynerių, kai Austrijos bičių šamanas išgydė jį nuo beveik mirtino encefalito. Šis ankstyvas kontaktas suteikė galimybę tapti šamano mokiniu. Jis patyrė magiškų ir gydomųjų medaus bei kitų bičių produktų galių, „skraidymo tepalo“, kažkada naudoto viduramžių raganų, poveikį, buvo inicijuotas ir su šios tradicijos moterimis – Melisomis, sužinojo apie magiškus seksualinius „nektarus“, teikiančius ilgaamžiškumą ir sukeliančius ekstazę. Šamaniškas bitės kelias yra unikalus žvilgsnis į šios senos tradicijos slaptą išmintį.

TURINYS

Padėkos / 7

Įžanga / 9

1. Praeitą naktį miegodamas / 13

2. Perėjimo vartai / 25

2. Maža didelio medžio šakelė / 43

4. Žiedadulkių Kelias / 65

5. Sapnų tinklas / 81

6. Bičių Meistrė ir Melisos / 95

7. Vitaminas Panas / 123

8. Šunvyšnių sala / 143

9. Žemės glėbys / 171

10. Keltas pargriūna / 191

Epilogas / 191

Bibliografija / 193


  • Autorius: Simon Buxton
  • Leidėjas: Algarvė
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 210
  • Formatas: 14x21, minkši viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955604716

Parašykite atsiliepimą apie „Šamaniškas bitės kelias. Senoji bitininkų išmintis ir gydymas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie bites

Simon Buxton pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Šamaniškas bitės kelias. Senoji bitininkų išmintis ir gydymas“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Šamaniškas bitės kelias. Senoji bitininkų išmintis ir gydymas“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Šamaniškas bitės kelias. Senoji bitininkų išmintis ir gydymas“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Šamaniškas bitės kelias. Senoji bitininkų išmintis ir gydymas“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Simon Buxton tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Šamaniškas bitės kelias. Senoji bitininkų išmintis ir gydymas“ perkama kartu