0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip melstis su Biblija

  • Nuolaida knygai -33%
Kaina internetu: 7,79 €
Kaina knygyne: 11,49 €*
Sutaupote: 3.70 € (33%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Kaip melstis su Biblija


2021-06-30 7.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kaip melstis su Biblija" aprašymas

Didžioji mūsų bendravimo su Dievu dalis yra neverbalinė. Šventoji Dvasia pažįsta širdies kalbą. Lygiai kaip pora yra patenkinta tiesiog ramiai būdama kartu, taip ir melsdamiesi su Biblija pasiekiame tokį momentą, kai tiesiog tyliai būvame su Viešpačiu ir mėgaujamės Jo artybe. Melstis yra gerokai daugiau, nei formaliai kalbėti maldas. Tai Dievo ir besimeldžiančiųjų bendravimas, abipusis atsidavimas.

Tikėjimas ir malda pasireiškia meilės darbais. Mūsų veiksmai parodo tikrą maldos vertę ir vaisingumą. Taigi ši knyga yra ne vien apie tai, kaip melstis su Biblija, bet ir kaip pagal ją gyventi.


"Kaip melstis su Biblija"
- senovinė maldos forma lectio divina, pateikta supaprastintai.

Autorius moko pažinti lectio divina – tradicinę vienuolių praktiką, kurią sudaro Šventojo Rašto skaitymas, apmąstymai, malda ir kontempliacija. Taip melsdamiesi mes ne tik patys kalbame Dievui, bet ir mokomės išgirsti tai, ką Jis per Šventąjį Raštą kalba mums.

Malda su Biblija – tai mūsų ir Dievo pokalbis, per kurį Jis gali mus pamokyti, pagydyti ir perkeisti.


Vertė Kęstutis PulokasParašykite atsiliepimą apie "Kaip melstis su Biblija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Biblija arba Šventasis Raštas

Karl A. Shultz parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kaip melstis su Biblija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kaip melstis su Biblija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kaip melstis su Biblija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kaip melstis su Biblija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Karl A. Shultz tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip melstis su Biblija" perkama kartu