Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Edita Gavelienė knygos

Rasta: 3

Dietologijos pagrindai, 2 dalis | Edita Gavelienė, Rūta Petereit
  • Nemokamas pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
52,02 €
Kaina su kodu: 46,82 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Dietologijos pagrindai, 1 dalis | Edita Gavelienė, Justė Parnarauskienė, Rūta Petereit
  • Nemokamas pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
55,37 €
Kaina su kodu: 49,83 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 3

Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Edita Gavelienė vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Edita Gavelienė išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Edita Gavelienė bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Edita Gavelienė – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.