⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Eglė Ramoškaitė (g. 1988 m. Utenoje) – knygų jaunimui autorė, kūrybinio rašymo mokytoja, tinklaraštininkė.

Eglė Ramoškaitė gimė ir augo Utenoje. Baigusi vidurinę mokyklą mokėsi teisės ir baigė magistro studijas. Teisę pasirinko todėl, kad ši specialybė buvo priimtina tėvams.

Eglė Ramoškaitė knygos

Rasta: 3

Rasta: 3

Tiesa, autorė teigia, kad savo rogėse nesijautė ir visada norėjo rašyti. Kūrybiška asmenybės pusė paėmė viršų ir šiandien biografijoje galime įrašyti – gyvena iš rašymo. Eglė Ramoškaitė teigia, kad jau nuo dvidešimt šešerių metų jos visi užsiėmimai susiję su tekstų kūrimu.

Autorė rašė meninius tekstus kultūrinei žiniasklaidai. Juos spausdino „Šiaurės Atėnai“. Eglė atkakliai siekė tekstų rašytojos karjeros, dirbo komunikacijos projektų vadove, rašė tekstus startuoliui, galiausiai pradėjo dirbti laisvai samdoma autore. Be to, Eglė Ramoškaitė pati konsultuoja visus norinčius kurti tekstus, bei veda kūrybinio rašymo dirbtuves. Tuo viskas neapsiriboja, moteris „Facebook“ tinkle kuria tinklaraštį „(Ne)rašyk“, kuriame dalijasi kūrybiniais iššūkiais, rašymo užkulisiais, citatomis bei įkvėpimais.

Natūralu, kad anksčiau ar vėliau knygynų lentynas turėjo pasiekti ir Eglės Ramoškaitės knyga. Pati autorė dievina literatūrą, skirtą jaunimui, tad ir jos debiutinė knyga „Tarp gyvenimo ir vilties: tam, kuris supranta“, pasirodžiusi 2018-tais metais, taip pat skirta šiai auditorijai. Aprašymas teigia, kad istorija nagrinėja jauno žmogaus vidinį konfliktą tarp tikrovės ir svajonių. Pagrindinė veikėja Klėja serga liga, vadinama Data. Vienintelis jos šalutinis poveikis – aiški mirties data. Kaip gyventi su tokia informacija?

Antroji Eglės Ramoškaitės knyga „Ne tik geri, ne tik blogi“ (2021), taip pat skirta jaunimui. Pagrindinė tema – patyčios. Tik autorė į jas pažiūrėjo, kiek kitu kampu ir ieško atsakymų, ar besityčiojantys yra vien blogi, o patyčių aukos vien geros. Originalus požiūris yra autorei būdingas kūrybos bruožas. Knyga laimėjo leidyklos „Alma Littera“ ir nepriklausomų ekspertų organizuojamą paauglių ir jaunimo literatūros konkursą.

Eglė Ramoškaitė dviem knygomis tikrai neapsiribos. Rašytoja gavo ir Lietuvos kultūros tarybos stipendiją trečiam savo kūriniui. Tad jei domina literatūra jaunimui, kurią kuria talentingi Lietuvos autoriai, rekomenduojame sekti naujienas ir pasirodžiusias knygas įsigyti internetu.