Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Jonas Kvedaravičius, Rimantas Stašys, Algirdas Giedraitis knygos

Rasta: 1

Vadovo kaip asmenybės vystymosi trajektorijos | Jonas Kvedaravičius, Rimantas Stašys, Algirdas Giedraitis
-10% su kodu: PATOGU
22,36 €
Kaina su kodu: 20,12 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 1

Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Jonas Kvedaravičius, Rimantas Stašys, Algirdas Giedraitis vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Jonas Kvedaravičius, Rimantas Stašys, Algirdas Giedraitis išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Jonas Kvedaravičius, Rimantas Stašys, Algirdas Giedraitis bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Jonas Kvedaravičius, Rimantas Stašys, Algirdas Giedraitis – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.