0
Kaina Internetu: 18,39 €
Kaina Knygyne: 24,49 €*
Sutaupote: 6.10 € (25%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

1000 klausimų ir atsakymų


2020-08-31 18.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "1000 klausimų ir atsakymų" aprašymas

Pagal TV projektą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ parengta knyga „1000 klausimų ir atsakymų“ bus tikras lobis visiems, mėgstantiems pamankštinti smegenis ir pasivaržyti su draugais savo žiniomis.

Knygoje „1000 klausimų ir atsakymų“ rasite pačius įdomiausius ir išskirtiniausius klausimus iš TV žaidimo, o taip pat begalę detalių, faktų ir įdomybių, kurie netilpo į laidas. Knygoje atsakymai pateikti su paaiškinimais ir įdomiais papildymais, galėsite spręsti logines užduotis ir atsakinėti ne tik į paprastus, bet ir į vaizdo, garso, fotoklausimus.

Ši knyga skirta visiems smalsiems vaikams, kuriems patinka protą lavinantys ir žinių suteikiantys klausimai bei užduotys. Ji suteiks galimybę niekur neskubant, ramiai pasižvalgyti po mus supantį platų ir paslaptingą pasaulį ir pasijusti tikrais protmūšių dalyviais. Šiuolaikiniams vaikams patiks galimybė, ir net būtinybė, pasinaudoti šiuolaikinėmis technologijomis.

Kokį metalą inkai vadino saulės ašaromis? Kokios valstybės valdovės buvo Nefertitė ir Kleopatra? Kurios žuvies abi akys žiūri į vieną pusę? Kokių vandens gyvūnų smegenys panašios į žmonių? Ar žinai, kurios šalies sostinė yra pati piečiausia? Kokį metalą senovės šumerai vadino nukritusiu iš dangaus? Kas buvo pirmasis žmogus, pakilęs į kosmosą? Jei nori sužinoti visus atsakymus, esi smalsus ir išradingas, knyga „1000 klausimų ir atsakymų“ – kaip tik tau.

Knygą „1000 klausimų ir atsakymų“ sudarė leidyklos „Debesų ganyklos“ vaikų literatūros skyriaus redaktorė Roma Blėkienė, leidėja ir rašytoja Danguolė Kandrotienė ir Projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ prodiuserės Julija Matulaitė ir Dalia Ramančauskaitė.

Rima Blėkienė – aistringa skaitytoja, be knygos nekišanti nosies iš namų. Ji yra baigusi lietuvių filologijos studijas, dirbusi žurnalo redakcijoje, yra IBBY Lietuvos skyriaus narė ir rašo tinklaraštį apie knygas vaikams.

Danguolė Kandrotienė parašė ar sudarė daugiau nei 10 knygų vaikams, parengė keletą pažintinių knygų apie Lietuvą. Už knygą „Spintos istorijos“ pelnė Prano Mašioto premiją, ši knyga 2014 metais buvo išrinkta geriausia metų knyga vaikams.

Julija Matulaitė ir Dalia Ramančauskaitė – TV projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ prodiuserės, užauginusios ne vieną kartą tūkstantmečio vaikų. Jos auga, tobulėja ir viskuo domisi drauge su projekto dalyviais, todėl visos įgytos žinios ir klausimai labai natūraliai tapo knyga.

Jeigu svajoji dalyvauti TV žaidime „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ ir manai, kad žinai atsakymus į daugelį klausimų, išbandyk savo jėgas žaisdamas kortelių žaidimą „IQ ringas“!


Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra


Dažniausiai perkama kartu