Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

126 užkalbėjimai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2009-02-19 Dangira

Puiki!


Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 4.31 SoldOut

Knygos „126 užkalbėjimai“ aprašymas

Eilėraščių rinkinys labai kompaktiškas, išgrynintas. Kalbama pačia tikriausia simbolių kalba, kuri vienok yra be galo visiems aiški ir suprantama, nes ateina iš liaudies dainų, pasakų ir raudų pasaulio. Galima sakyti, kad tai mistinė ir magiška meilės istorijos santrumpa, nors sukapota, bet labai nuosekli, o sykiu dinamiška. Iš pradžių svajingos nuojautos, švelnus viliojimas, paskui nuoseklus ėjimas į gelmę, leidimasis į bedugnį - jausmų šulinį, kol užkalbėjimai virsta kančia, juodąja magija, raganavimu ir galiausiai - prakeikimu. Tai išties gilu, nors žodžių nedaug ir jie tokie paprasti, kad sunku net apsakyti. Nuostabu tai, kad perskaičius iki galo vėl viską norisi skaityti nuo pradžių. Lyg užburtame rate.2009-02-19

Puiki!

2007-10-23

as ir noriu sios knygos,bet esu uk:((

2006-11-21

gerai, labai gerai\r\nnorisi skaityti

2006-09-10

Vientisa knyga. Nebanali.

2006-09-01

Man labai patiko. Skaičiau kelis kartus. Nuostabūs eilėraščiai. Akį traukiantis viršelis. Vertinu labai gerai.

2006-08-30

gera knyga. labai moteriska ir mistiska, o ir stilius nebanalus.

Parašykite atsiliepimą apie „126 užkalbėjimai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „126 užkalbėjimai“, Alicija Valentukevičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Alicija Valentukevičiūtė su knyga „126 užkalbėjimai“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „126 užkalbėjimai“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alicija Valentukevičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „126 užkalbėjimai“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „126 užkalbėjimai“ perkama kartu