⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Atominiai įpročiai. Lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus

4.9
(35 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 5,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-01-25 Edvinas

jaučiuosi gana motyvuotas pakeisti pasaulį


2023-01-31 5.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Atominiai įpročiai. Lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus " aprašymas

Knygoje „Atominiai įpročiai: lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus“ įpročių ir sprendimų priėmimo guru James Clear pasakoja, kaip pačiais paprasčiausiais būdais susikurti įpročių sistemą, kuri padėtų, o ne trukdytų gyventi taip, kaip norite.

Tereikės menkų pokyčių, o rezultatai bus akivaizdūs. Būtent tai žada autorius ir su kaupu išpildo knygoje „Atominiai įpročiai: lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus“. Vienas populiariausių pasaulyje lektorių, kurio patarimų klausia milijonai žmonių, tarp jų ir garsiausių pasaulyje sporto lygų bei komandų vadovai, atskleidžia savo sukurtą sistemą, kuri pakeis jūsų požiūrį į sėkmę ir tobulėjimą.

10 dalykų, kurių išmokys knyga „Atominiai įpročiai: lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus“:

1. Sukurti sistemą, kad kasdien taptumėte 1% geresnis.
2. Atsikratyti blogų įpročių ir įtvirtinti gerus.
3. Išvengti įprastų klaidų, kurias daugelis daro bandydami pakeisti įpročius.
4. Įveikti motyvacijos ir valios stoką.
5. Įgyti pasitikėjimo savimi ir susikurti stipresnę asmenybę.
6. Rasti laiko naujiems įpročiams (net kai gyvenimas yra beprotiškas).
7. Susikurti aplinką, kuri palengvintų sėkmės siekimą.
8. Daryti mažus, lengvus pokyčius, kurie duotų įspūdingus rezultatus.
9. Sugrįžti į tinkamą kelią po nuklydimų.
10. Svarbiausia – kaip šias idėjas įgyvendinti praktiškai realiame gyvenime.

Knyga „Atominiai įpročiai“ yra itin išsamus ir praktiškas vadovas, mokantis susikurti gerus įpročius, atsikratyti blogų ir kasdien tobulėti. Jei jums kyla bėdų keičiant įpročius, nekaltinkite savęs, problema yra sistemoje, kurią jūs naudojate. Greičiausiai ji tiesiog neteisinga. Būtent todėl blogi įpročiai jus persekioja. Tačiau knygoje „Atominiai įpročiai“ rasite išbandytą planą, kuris leis pasiekti naujų aukštumų

Knygos autorius James Clear pristato savo sukurtą sistemą, kurioje remiasi naujausiomis biologijos, psichologijos ir neurologijos mokslų idėjomis. Jis taip pat pasakoja įkvepiančias garsių žmonių – menininkų, sportininkų, verslininkų – patirtis apie tai, kaip įpročių koregavimas padėjo jiems pasiekti to, ką jie pasiekė.

Nesvarbu, ar norite laimėti varžybas, mesti rūkyti, sulieknėti, atsikratyti streso ar pasiekti sėkmės, kuri nesibaigtų akimirksniu – knyga „Atominiai įpročiai: lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus“ pateiks aiškias ir nesudėtingai įvykdomas gaires.

„Nepaprastai praktiška ir naudinga knyga. James Clear išgrynina svarbiausią informaciją apie įpročių formavimą, todėl išmoksite padaryti daugiau, susikoncentruodami į mažiau.“
Mark Manson, „New York Times“ bestselerio „Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto“ autorius

„Atominiuose įpročiuose“ autorius paaiškins, kaip įveikti motyvacijos stoką, keisti savo aplinką, kad ji būtų palankesnė sėkmei ir rasti laiko naujiems (geresniems) įpročiams.“
Glamour.com

James Clear – knygų autorius ir lektorius, jo darbai buvo spausdinami leidiniuose New York Times, Time, Entrepreneur ir pristatomi mokslo įstaigose visame pasaulyje. Milijonai žmonių lankosi jo interneto svetainėje. J. Clear yra „Įpročių akademijos“ įkūrėjas ir konsultuoja organizacijas bei asmenis iš viso pasaulio.

Iš anglų kalbos vertė Diana Urbonė


  • Autorius: James Clear
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 318
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098254037

Kiti taip pat domėjosi


2023-01-25

jaučiuosi gana motyvuotas pakeisti pasaulį

2023-01-19

Aš paprastai neskaitau savipagalbos knygų, nes nekenčiu tų labai bendrų patarimų, kuriuos sudaro kvailos frazės, paimtos iš Dievas žino iš kur. Tai pirmoji knyga, kuri manau, kad man pasitarnaus.

2023-01-18

tikrai praktiška knyga. ir vis dėlto ne mano literatūrinis stilius

2023-01-17

Neįtikėtinai naudinga knyga – palieka nuostabų „galima padaryti viską“ jausmą, nesijaučiant pernelyg veržlumu. Labai rekomenduoju.

2023-01-12

Viskas priklauso nuo mažų įpročių, mažų žingsnelių. Statybiniai blokai gyvenimui ir viskam tarp jų.

2023-01-11

Nuostabiai įžvalgus ir neįtikėtinai motyvuojantis

2023-01-10


Man, kaip gana tikslo siekiančiam žmogui, ši knyga labai patiko.

2023-01-08

mano pirmoji 2023 metų knyga! labai lengva sekti, o autoriaus patarimai yra paprasti ir veiksmingi. jis taip pat apima daug įdomių istorinių anekdotų, kurie man patiko.

2023-01-04

Ši knyga man labai patiko dėl paprastų, bet prasmingų patarimų / pastebėjimų. Puikus priminimas įvertinti savo veiksmus ir neveikimą.

2023-01-03

Labai rekomenduojama tiems, kurie šiuo metų laiku ryžtasi! Aiškus ir praktiškas.

2023-01-02

vienintelė savipagalbos knyga, kurią pripažįstu ir kuriai pritariu!

2022-12-22

Mano mėgstamiausia šių metų knyga!

2022-12-21

Tai buvo greita ir paprasta, naudojant prieinamą rašymo stilių

2022-12-08

Viena geriausių iki šiol skaitytų savipagalbos knygų.
Lengvai skaitomas ir aptariama daug dalykų, kuriuos iš tikrųjų jau žinote, bet aktyviai netaikote šiuolaikiniame gyvenime.

2022-12-05

Gera knyga su veiksmingu pagrindu geriems įpročiams tobulinti ir ugdyti bei nepageidaujamų įpročių atsikratymui.

2022-12-02

Geros idėjos. Jaučiu, kad tai parašė žmogus, turintis daug privilegijų ir turintis lankstų laiką. Persmelkta mitybos kultūros.

2022-11-29

tikrai skaitysiu tai dar ne kartą!!

2022-11-24

Puiki knyga.
Reikia dar kartą perskaityti su užrašų knygute.

2022-11-23

Įpročiai apibrėžia, koks mes esame, todėl labai svarbu žinoti, kaip su jais sistemingai elgtis.

2022-11-22

Nuostabi knyga. Labai glausta ir veiksminga. Įdomios istorijos ir pavyzdžiai. Kai kurie labai praktiški patarimai ir kai kurie labai lengvai atliekami veiksmai, kaip pakeisti įpročius, kurių nemėgstate, ir pradėti tuos, kuriuos darote ar norite turėti.

2022-11-17

Manau, kad daugelį išsakytų punktų jau buvau pritaisiusi savo gyvenime, bet buvo malonu matyti juos išdėstytus didesnėje lygtyje, kad įgaučiau geresnius įpročius. Taip pat buvo daug dalykų, kurių nebuvau apsvarsčiusi ir kurie man pasirodė tikrai naudingi. Naudoti tyrimai buvo aktualūs ir įdomūs, todėl mane sužavėjo.

2022-11-16

Nuostabi koncepcija, paaiškinta kasdieniais pavyzdžiais... maniau, kad tai bus daugiau pamokslavimo tonas ir gyvenimo filosofija, bet pasirodė, kad tai geriausia savipagalbos knyga.

2022-11-09

Puiki knyga su istorijomis, aiškiais pavyzdžiais ir metodikomis, kaip pakeisti savo gyvenimą, diegiant norimus įpročius ir keičiant blogus įpročius.

2022-11-08

4.5
Labai ikvepianti ir parasyta aiskiai suprantama kalba.

2022-10-27

Nuostabi efektyvi savipagalbos knyga, padedanti atsikratyti žalingų įpročių ir sutvirtinti gerus. Tiesą sakant, ant manęs ištatuiruota eilutė iš šios knygos "never miss twice"

2022-10-25

Ši knyga moko, kaip susikurti ir sutvirtinti įpročius ir kaip atsikratyti blogų. Knygos rašymo stilius gana lengvai virškinamas. Skaitydamas knygą nenuobodžiau nė sekundės.

2022-10-21

Šioje knygoje pateikiama įžvalgi informacija, kurios daugelis iš mūsų gali net nesuvokti prieš skaitydami. Kai kurios dalys gana pasikartojančios, todėl man pasidarė šiek tiek nuobodu ir stengiausi sukaupti motyvacijos skaityti toliau. Nepaisant to, ši knyga vis dar yra nuostabi.

2022-10-18


Viena mėgstamiausių mano knygų – skaičiau kelis kartus. Labai rekomenduoju visims ieškantiems motyvacijos ir įkvėpimo savo kasdieniame gyvenime.

2022-10-14

Patiko ši knyga ir jos idėjos. Man tikrai reikia pakelti savo užpakalį ir įgyvendinti kai kuriuos iš šių pasiūlymų. Gerai parašyta ir viskas atrodo lengva. Dabar tiesiog reikia tai padaryti.

2022-10-13

Patiko ši knyga. Sėkmingai pridedanti prie geresnių ir naujesnių įpročių savo gyvenime. Vėlgi, puiki informacija apie tai, kaip veikia mūsų smegenys.

2022-10-13

Patiko ši knyga. Sėkmingai pridedanti prie geresnių ir naujesnių įpročių savo gyvenime. Vėlgi, puiki informacija apie tai, kaip veikia mūsų smegenys.

2021-05-18

2021-02-20

Perskaičiau ir labai daug siūlomų metodikų pradėjau taikyti savo gyvenime.

2020-12-29

Knyga labai patiko. Labai paprastai išdėstoma informacija apie įpročius ir kaip jų laikytis. Plačiau apie tai kalbėjau savo podkaste Tobulėk su Knyga.

2020-12-17

Atskleidžia savo sukurtą sistemą, kuri pakeis jūsų požiūrį į sėkmę ir tobulėjimą.

Parašykite atsiliepimą apie "Atominiai įpročiai. Lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

James Clear pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Atominiai įpročiai. Lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Atominiai įpročiai. Lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Atominiai įpročiai. Lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Atominiai įpročiai. Lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, James Clear tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Atominiai įpročiai. Lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus " perkama kartu