Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Nesuk sau galvos. 23 būdai, padėsiantys atsikratyti streso, negatyvių minčių, atgauti proto ramybę ir gyventi šia akimirka

 • TOP
  15
  TOP 15
Kaina: 11,68 €
Kaina su kodu: 7,01 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
 • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 11.679 InStock
Į krepšelį 7,01 € -40% su kodu
PATOGU

Knygos „Nesuk sau galvos. 23 būdai, padėsiantys atsikratyti streso, negatyvių minčių, atgauti proto ramybę ir gyventi šia akimirka“ aprašymas

Išmokite mąstyti pozityviai, atsikratyti streso ir gyventi nesukdami sau galvos.

Nuolatinis galvojimas yra pagrindinė priežastis, dėl kurios nesijaučiate laimingas. Neleiskite niekada nesibaigiančioms mintims jūsų kankinti. Gyvenkite šia akimirka, pamirškite nesvarbius, bet nuolat jūsų dėmesio reikalaujančius dalykus.

Išsilaisvinkite iš pačių susikurto proto kalėjimo.

Knyga „Nesuk sau galvos. 23 būdai, padėsiantys atsikratyti streso, negatyvių minčių, atgauti proto ramybę ir gyventi šia akimirka“ gvildena tai, ką jums tenka patirti, gilinasi į varginančias jūsų išgyvenamas situacijas, mąsto, kaipgi taip nutiko, kad įsisukote į nerimo ir streso verpetą. Pasaulyje gerai žinomas autorius Nickas Trentonas padės jums įveikti susikurtas kliūtis. Jo siūlomos konkrečios ir laiko patikrintos praktikos pravers nuraminant protą, suvaldyant besisukančias mintis ir keičiant mąstymo įpročius. Šioje knygoje rasite ne vieną mokslinį metodą, kuris visiškai pakeis jūsų galvojimą apie save ir padės atsikratyti nenaudingų mąstymo modelių.

Būdai, padėsiantys liautis sukus galvą ir galvojus negatyviai.

    - Išsiaiškinti, kodėl galvoje sukasi neigiamos mintys

    - Atpažinti ir įvardyti ramybę ardančius nerimo šaltinius

    - Susitelkti į atsipalaidavimą ir veiksmą

    - Išmokti mokslo patikrintų pratimų, padėsiančių įveikti streso atakas

    - Gebėti nuraminti protą ir susitelkti

Išlaisvinkite savo begalinį potencialą ir pradėkite gyventi.
Daugiau jokio savęs smerkimo. Jokių bemiegių naktų dėl galvoje besisukančių minčių. Jei išmoksite nesukti sau galvos – daugiau pasieksite, geriau jausitės, atskleisite visą savo potencialą. Galiausiai gebėsite gyventi šia akimirka.

Kaip save pamilti? Save pamilti – toks paprastas, bet nelengvai pasiekiamas tikslas.
Visuomenėje gerai žinomas autorius Nickas Trentonas padės jums įveikti susikurtas kliūtis. Jo siūlomos konkrečios ir laiko patikrintos praktikos išmokys nuraminti protą, suvaldyti įkyrias mintis ir pakeisti mąstymo įpročius.
Daugiau jokio savęs smerkimo. Jokių bemiegių naktų dėl galvoje besisukančių minčių. Jei išmoksite nesukti galvos – daugiau pasieksite, geriau jausitės, atskleisite visą savo potencialą. Galiausiai gebėsite gyventi šia akimirka. Liaukitės kankinęsi dėl praeities ir bandę nuspėti ateitį.

Nickas Trentonas užaugo kaimo vietovėje Ilinojuje, jis – ūkio vaikis. Vaikystėje jo geriausias draugas buvo taksų veislės šuo Leonardas. Ilsėkis ramybėje, Leonardai. Galiausiai Nickas paliko ūkį, įgijo ekonomisto bakalauro laipsnį bei magistro laipsnį biheviorizmo psichologijos srityje. Jis mėgsta sakyti, kad tapo profesionaliu savo mylimiausio hobio – žmonių stebėjimo – ekspertu. O kitas jo pomėgis – rašymas.


 • Autorius: Nick Trenton
 • Leidėjas: Liūtai ne avys
 • Išleidimo metai: 2024
 • Knygos puslapių skaičius: 192
 • ISBN ar kodas: 9786094930706
 • Vertėjas: Sondra Vekver

Parašykite atsiliepimą apie „Nesuk sau galvos. 23 būdai, padėsiantys atsikratyti streso, negatyvių minčių, atgauti proto ramybę ir gyventi šia akimirka“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Nick Trenton pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Nesuk sau galvos. 23 būdai, padėsiantys atsikratyti streso, negatyvių minčių, atgauti proto ramybę ir gyventi šia akimirka“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Nesuk sau galvos. 23 būdai, padėsiantys atsikratyti streso, negatyvių minčių, atgauti proto ramybę ir gyventi šia akimirka“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Nesuk sau galvos. 23 būdai, padėsiantys atsikratyti streso, negatyvių minčių, atgauti proto ramybę ir gyventi šia akimirka“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Nesuk sau galvos. 23 būdai, padėsiantys atsikratyti streso, negatyvių minčių, atgauti proto ramybę ir gyventi šia akimirka“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nick Trenton tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Nesuk sau galvos. 23 būdai, padėsiantys atsikratyti streso, negatyvių minčių, atgauti proto ramybę ir gyventi šia akimirka“ perkama kartu